RUKAHORE_SHOP_BANNER

Majk Spirit dělá zázraky - 23 songů narval do 18 tracků. Třetinu třetího sóla mu produkovali nováčci

Ten, jehož považují členové Champion Soundu za jednoho z největších profesionálů v česko-slovenském hip hopu, se první prosincové pondělí pochlubí něčím, na čem v posledních dnech, týdnech a měsících pracoval.

A tím něčím máme na mysli jeho třetí sólové album "Nie som tu náhodou", což je jistě sebevědomý název, leč zcela to zapadá do předešlého hudebního katalogu frontmana Jednašestky.
 
Ten, který jen na Slovensku prodal snad 60 tisích sólo desek a vždy mu to přineslo minimálně platinu, představil své nejnovější audio dítě docela poeticky... 
 
"13 štichov na mojom čele, 23 songů na mojom albume v 18 trackoch," uvedl na své sociální síti Dilema, který jedních dechem avizoval, že nabídne víc než 70 minut muziky.
 
Pokud jde o beaty, na "Nie som tu náhodou" se představí 15 různých producentů. Hned 5 z nich jsou nová jména, které poslala Koko Najsovi instrumentální podklad na mail.
 
Pokud jde o hosty, možná trochu překvapivě, leč jisto jistě záměrně, se nedostavil žádný rapper, což je na tak objemnou porci hudby docela odvážný krok. 
 
Prostor ale budou mít vokály. Došlo jak na Veroniku Strapkovou, tak na Anitu Soul a Moniku Bagárovou, jež se v letošní Stardance neohřála moc dlouho. Ve finální skladbě se lze těšit na Richarda Müller, jenž už u našich východních sousedů dělal například s Vecem či Lyrikem z Modrých hor.
 
Pilotní video singl "Spokojný", ve kterém Spirit vytáhl béžové Timberlandy, nicméně nerýmuje se mu úplně vše, už je na čerstvém vzduchu. Další dvě písně by měly rozrazit internetové a možná i rádiového či hitparádové dveře v nejbližších dnech.
 
Tracklist:
1. Trinity
2. Spokojný
3. Trochu lásky
4. Žiariš
5. Impresie
6. Nikto iný
7. Kairos ft. Monika Bagárová
8. Baby
9. Michael
10. Hic / Finesy / Hype / Haleluja
11. Karel / Fialové mosty
12. Len člověk
13. Zenit ft. Anita Soul
14. Dar
15. Robím čo móžem
16. Virgo
17. 33 ft. Veronika Strapková
18. Nie som tu náhodou ft. Richard Müller

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná