Main Flow hostuje v Africe

Main Flow si snaží napravit svojí pověst po posledním nemastném a neslaném albu "Hip-Hopulation", které přes účast skvělých jmen, odpovídajích hodnocení nedostalo. Hovoří se o kolaboračním albu se 7L, ale žádné další info venku není to samé se dá říci o nové desce Mood.


Pokud ale budou Main Flowova nadcházející alba znít tak jako jeho poslední hostování u rappera Tumiho z Jižní Afriky, měl by potvrdit svoji pozici jednoho nejlepších MC´s ze Cincinnati.

Tumi - Trade Winds Feat Main Flow


Novinka z 19. 3. 2005 (Shaft)

Main Flow v kolaboraci se 7L
Main Flow
, který svým nesmělým projevem loni v Akropoli, sice všechny nezdrtil, ale přesto působil víc jak jistým dojmem, bude vydávat nové album. Po vynikajícím "Castle Diplomat", přišlo loni album "Hip-Hopulation" a i přes jména v seznamu producentů, která tvoří ve svém oboru špičku, zůstalo přece jen za očekáváním.

Teď je Main Flow zpátky, maká na albu, kde mu produkci bude dělat jediný člověk – 7L. To je jen dobře, protože deska bude mít nějaký koncept a znít vyváženě,což se u mnoha alb, co dnes vycházejí říci nedá. Deska se bud jmenovat "Flow Season", vyjde v červnu na Brick Records a zatím od oka vypadá velmi dobře.


Novinka z 22. 5. 2004 (Radizl)
Mňam aneb prima album: Main Flow
Navzdory tomu, že zemí vycházejícího Slunce je Japonsko, vychází nejdůležitejší počiny v zemi rapu zaslíbené, v USA. Vybral jsem jedno povedené dítě, jehož adopci bych vám doporučil. Je starý teprve pár dnů, takže svoje máma může říct právě vám.

Na druhém výběru Brick Records zazářila partička Main Flow. Že to nebylo zazáření náhodné, dokazuje jejich výborné album “Castle Diplomat“, nabité 16 tracky, z nichž vyčnívají především “Show On The Road“, “Counsel Of Elders“ s prdel zdvihajícím refrénem či tragicky laděná “Transport“. Další věci rozhodně nejsou jen na vyplnění, skladba co skladba (Có? Skladba!) se pyšní luxusním instrem, do kterého by si s chutí zarapoval i losos. Postarali se o ně Reason; Dno; Greyboy; Havva; C-Diplo. Celej tento průser vychází v limitované edici na labelu Wanna Battle Records. No nic, půjdu, tak čau. Nechám tady jenom tracklist.


Main Flow – Castle Diplomat
01. No Question
02. Crime Outfit
03. Counsel Of Elders
04. Crop Circles
05. Globetrott
06. Neorah Havva
07. Bring It On
08. Solarize
09. Transport
10. Fist Or Cuffs
11. Morse Code 211
12. Show On The Road
13. ABC's (Interlude)
14. Watch Ya Back
15. C-Diplo
16. At War With Babylon


Novinka z 29.2.2004 (K-Hill)
Hlavní proud v cihelně!
Cihelna jistě asociuje letní dějiště Kempu, který v dnešních dnech hledá nové útočiště a přípravy na jeho srpnové klání jsou už v plném proudu. Nechme tuhle cihelnu ale ležet, řeč je totiž o jiné, bostonské firmě Brick Records, která ve svém personální výkaze v posledních letech ustředila největší krutory zlé rapovky. Píchačku zde ona rána štípali (někteří dodnes) lidi jako Mr.Lif, Insight, Beyonder či v stále zlí 7L s Esotericem a dnes dveřmi tohoto labelu prochází nový proud, přímo hlavní, cincinnatská kapela Main Flow.

Ti na Brick Records vydávají právě singl "She likes me" b/w "The wire". Samozřejmě předskakuje plánovanou dlouhohrajku "Hip-Hopulation", která by měla opustit cihelnu do několika týdnů s účastí takových hostů jako Defari, Planet Asia, Talib Kweli, 7L & Esoteric, DJ Hi-Tek, Black Thought, Mikah Nine a Killah Priest,

Main Flow - "She likes me" b/w "The wire"
Side A:
"She likes me" (featuring eLone)
- Wannabattle Mix (clean / instrumental)
- Vinyl Thug Mix (clean / instrumental)
Side B:
"The wire"
- Clean / Instrumental

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná