Ma$e za Wu-Tang Clanem či Akonem

Ma$e, jenž býval dlouhou dobu spojován s labelem Bad Boy, je blízko podpisu nahrávacího kontraktu se SRC Records na čele se Stevem Rifkindem, který o jeho vyvázání se ze smlouvy jednal v minulých dnech s Diddym. To vše i přesto, že před časem se v souvislosti s jeho osobou nejvíce skloňovala Fiftyho domovina G-Unit Records, v rámci níž se objevil hned v několika skladbách od tamních jezdců včetně účasti na soundtracku "Get Rich Or Die Tryin".

Rifkind se na stránkách XXL nechal slyšet: "We are closing the Ma$e deal. His album is crazy. We are doing a production and distribution deal with him. We don't have a date for the album yet, but it will be out by the end of the year. It's all brand new material." Jen pro úplnost doplním, že stáj SRC momentálně okupují Wu-Tang Clan, Pharoahe Monch, Davida Banner a Akon.

Rapper, jehož singlem "Extraordinary" podpořená novinka by se mohla jmenovat "The Suicide Note", doposud scéně nabídnul počiny "Harlem World", "Double Up" či "Welcome Back" a letos na sebe znovu upozorní po třech letech.

Ma$e na MySpace

Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná