Madchild ze Swollem Members začíná s odhalováním svých démonů...

Budete si dělat těžkou hlavu z toho, že vaše výška je jen 168 centimetrů, když kamkoliv dorazíte, uděláte rozruch obřích rozměrů? Nebudete. Tím spíš, když máte nezaměnitelný a jedinečný hlas a váš přednes a projev je naprosto originální...

Ano, píšeme o kanadském rapperovi a frontmanovi kapely Swollen Members. To je u našich tuzemských fanoušků velmi známa firma. Jeho poslední album "The Darkest Hour", které kompletně odprodukoval náš velký oblíbenec Evidence, vyšlo před necelými dvěma lety. Následně proběhla tour, kdy se tento malý velký muž ukázal hned dvakrát na naší půdě.
 
Není čas ztrácet čas, v těchto dnech divočák z města Surrrey v Britské Kolumbii oznamuje datum a název jeho následující nové desky. Ta se bude jmenovat "Demons" a jejích šestnáct věcí včetně intra vyleze na ovrch zemský 12. dubna 2019.
 
Madchild se připravuje na tančící bitvu s ďáblem. Máme očekávat lyrické a tvrdé album, kdy nám rapper nabídne upřímný pohled na návykové věci, kterého pronásledují. Mezi hosty na majku nenajdete nikoho a produkci dostanou na starost C-Lance, Rob The Viking a Sean Champan.
 
S touhle informací samozřejmě startuje i promo k dané události, a tak by se hodila také nějaká ochutnávka že? Máme ji pro vás, čerstvé žřádlo z Battle Axe Records uvařil C-Lance a zní opravdu libově. Nechte si chutnat.

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná