Mack 10 ve své příručce zasvětí fans

Autor pěti sólových alb, k jehož prvnímu kontaktu se scénou došlo přesně před deseti lety díky desce "Mack 10" a k zatím poslednímu v roce 2003, kdy vydal album "Ghetto, Gutter And Gangster", se na konci tohoto měsíce znovu připomene novým materiálem, kterému dal jménno "Hustla´s Handbook". Za první singl si čtyřiatřicetilý gangsta rapper z Westside Connection zvolil club banger "Like This", v němž se prezentuje i Nate Dogg. Kromě něj dostala pozvání "o poznání" méně známější jména jako Red Cafe, Wanted, Ruka Puff, či Bigga Brown", ovšem samo sebou není v sestavě vyloučeno ještě nějaké to překvapení.

 

Sám Mack 10 ke své novince dodal: "If you want to hear about hustlin’ and the streets, then this is the record to buy. It’s a handbook of stuff that people love to hear from me. A Mack 10 fan is not interested in anything other than what he’s been hearing for a decade from me. I did it well on Hustla’s Handbook and I think I did it in a rough type of way because my fans always want me to keep it so gangster."

 

Počin "Hustla´s Handbook", který zastřešuje Capitol Records, tedy vylézá 27.9. 2005. Pokud si libujete v gangsta tématech přícházejících ze západního pobřeží, určitě po novém zboží z dílny zkušeného californského reprezentanta sáhněte.

 

Zdroj: hiphopgalaxy.com

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná