Má Dom Pachino z Killarmy na demu Neplatné Identity co dělat?

Na rádiu Wave existuje "charitativní-zábavný" pořad, který dává možnost se prosadit novým kapelám. Jmenuje se Startér a někdy se tam dají objevit docela zajímavé kousky. Jedním z nich je i kapela Neplatná Identita, která je známá zejména v pražském undergroundu (pokud ovšem něco takového existuje), a ve Startéru se prezentuje s trackem "Dneska Je Můj Den". Právě tato kapela vydala před Vánoci své druhé demo "Oblast 51“, opředené mnohými zajímavostmi a jednou raritkou.

 

Na demu najdete 13 stop, jenž jsou produkované Dysmusaxem, Emeresem, Grimym a Haagy Omarem, a podle toho, co jsem měl možnost slyšet (40% dema), jde o dost slušné podklady. Možná to zní trochu nadneseně, ale studio bych tipnul na WC - Muži, na zastávce Kačerov, protože kvalita tomu přímo odpovídá. Ze střípků, které jsem měl příležitost poslechnout (myspace), jsem se dozvěděl, že jeden z textů pojednává o hledání identity, proto by toto demo mělo oslovit také schizofreniky s úpadkem osobnosti. Celkově, zbytečná přemoudřelost některých rýmů zní decentně opotřebovaně a zbytečně.
 
Mezi hosty se objeví Dom Pachino z Killarmy (spoluúčastník znásilnění s názvem The Shoot Out) - neměl jsem příležitost jejich společnou věc ochutnat, ale upřímně jsem na ni docela zvědav. Další jméno, které mě potěšilo a které jsem si vychutnal, byla Asheema v songu "Vzpomínky". Nejhorší na tom je, že její refrén zní lépe, než 3 sloky N.I. Další zúčastnění jsou: K.O.S., Rumply a Yanna z České Inspirace a  Zuzka. Jen dodám, že se CD prodává za 150 korun.

 

Tracklist:

 1) Intro
 2) Dneska je můj den
 3) Zapalte nás
 4) Bounce
 5) Pohřeb
 6) Kinder show
 7) Proč já (feat. K.O.S./KKK)
 8) Vzpomínky (feat. Asheema)
 9) Oblast 51 (feat. Dom Pachino/Killarmy/Wu-tang Killa Beez)
10) Smrt si tě najde (feat. Zuzka)
11) Realita (feat. Rumply, Yanna)
12) Outro
13) Jedi Ultras

 

Odkazy:

neplatnaidentita.com

neplatnaidentita/myspace

myspace/nikap

myspace/grimyni

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná