RUKAHORE_SHOP_BANNER

M-1 z dead prez sólově

Chlapcům z Dead Prez dával duet asi málo svobody a proto nám rok 2006 slibuje věnovat sólo projekty od obou účastníků, Stic Mana a M-1. Jestli první z nich mlží ohledně svého alba, tak M-1 ještě v prosinci oznámil, že se jeho personální debut narodí počátkem jara 2006.


Představitelé labelů Koch Records a Sotti Records prozradili, že album, nesoucí název ''Confidential'' vyjde 21. března.


Většina kompozicí na albu je nahráno s hosty z různých kast a seskupení. Mimo blízkého přítele Stic Mana na něm můžete slyšet sloky od Stylese P a Q-Tipa. Radikální politický rapper M-1 si tímto albem hodlá rozšířit okruh jeho fanoušků. Zajímavý je fakt, že na tomto projektu pracoval M-1 s labelem jazzového kytaristy a producenta Fabrizia Sottiho. Výsledkem byl duet rappera se zpěvačkou Cassandrou Wilson. Bůh ví, jaká další překvapení nám toto album nabídne.


Sólové album se v žádném případě nedá považovat za rozpad skupiny. Důkazem je naplánované společné album na tentýž rok se skupinou Outlawz ''U Can't Sell Dope 4eva''. Zatím ale není známa koncepce desky. Jedni říkají, že to bude mixtape, druzí je přebíjejí jinými báchorkami. Co se týká obou skupin, tak zmiňované album hodlali vydat už minulé léto. Později začali tvrdit, že hledají distributora, kterým se nejspíše stane label Real Talk.

M-1 - Confidential:
01. One side (The Anthem)
02. Early (feat. Sticman)
03. Land, Bread & Housing (feat. My Momma' & Re')
04. For You (feat. Scrap Daddy)
05. Confidential (feat. Re')
06. Love You Can't Borrow (feat. Q-Tip & Cassandra Wilson)
07. 5 Elements
08. Gunslinger
09. Comrade's Call (feat. Styles P & Bazaar Royale)
10. Don't Put Down Your Flag (feat. Young Dre')
11. The Beat (feat. Bang Double)
12. Been Through (feat. Re')
13. 'Til We Get There (feat. K'Naan & Story James)
14. Too Smart

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná