RUKAHORE_SHOP_BANNER

Lupe Fiasco chce na novém album spolupracovat s Pink Floyd

Ještě si Lupe nestihl užít honičky s prvním albem a už plánuje další "přírůstek". Podle většiny je to zpráva dobrá, protože "Food & Liquor" - jedna z nejlepších desek roku.

 

"Na prvním albu jsem si splnil všechna svá přání, kromě jednoho! Teď chci spolupracovat s Pink Floyd, nebo s někým z Pink Floyd." Na "Food & Liquor" jsme se už setkali s interpretem, jenž má daleko k hip-hopu - jazzového pianistu Chicka Coreau v tracku "American Terrorist". Podle Lupeho se Chickovi tato skladba ani nemusela líbit, protože nemá rád hip-hop. Avšak po poslechu ostatního Lupeho materiálu, Chick souhlasil. To samé očekává Fiasco i od Floydů.

 

Album se bude jmenovat "The Cool" a jeho hosté by tentokráte, narozdíl od minulého "díla",  měli být z podzemní společnosti. Jediné, co mu brání k cestě za bezmeznou slávou je, podle jeho slov, internet. "Asi bych měl rozmlátit svůj notebook, abych mohl normálně pracovat."

 

"Food & Liquor" už přinesl Lupemu 3 nominace na Grammy: nejlepší rapová píseň, nejlepší rap sólo, a nejlepší album, jehož se do dneška prodalo více, než 220 000 kousků.

 

 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná