Lumidee sousedkou Lil´ Jona s Ja Rulem

Lumidee, jež reprezentuje Spanish Harlem, tedy čtvrť, o níž tak před lety básnili Cocoa Brovaz & Hurricane G, se stala novou akvizicí labelu TVT Records. Opustila tak titána Universal Records a i když by se mohlo zdát, že jde o krok zpět, Ja Rule, Teera Moses nebo Lil´ Jon, neboli současní nájemnící stejného apartmánu, si to jistě nemyslí.

Objev z Portorika, o němž se začalo mluvit díky světoznámému singlu "Near Leave You (Uh Oh)", který pocházel z premiéry "Almost Famous", svůj krok vysvětlil následovně: "TVT Records is the perfect way for me to come back and again I'm coming out of left field, just like with 'Never Leave You (Uh Oh). Nobody ever thought of me coming back on a street credible label like TVT, alongside acts like Pitbull, Lil' Jon and the Ying Yang Twins. Actually, nobody ever thought of me really even coming back, period. It's better then being on a major -- been there, done that. TVT is a strong indie and I was able to actually see the boss as he signed me. It's exciting for me to be repping a new side of TVT, being from Spanish Harlem."

Ani Steve Gottlieb, prezident TVT Records, poté pochopitelně nemohl zůstat pozadu s lichotkami na zpěvaččinu adresu: "We are thrilled to have Lumidee join the TVT family. She is a proven hit-maker who has not yet shown the world all that she's capable of. Everyone is in for a treat."

I když by se mohlo zdát, že kolem ní za poslední dva tři roky panovalo nebývalé ticho, karibská hudební scéna ji mohla registrovat jak díky spoluprací s reggaetonským jezdcem Speedym, tak i kolabem s rapperem Noreagou. Poslední půl rok práce začal zúročovat první singl "She´s Like The Wind", v němž je ke slyšení Tony Sunshine, a který je mimo jiné zajímavý i tím, že jde o cover verzi eponymního hitu herce Patricka Swayzeho. "Unexpected", album s pořadovým číslem 2, má dorazit v březnu příštího roku. I vrabcům na střeše je doufám jasné, že se bude lámat chleba právě na něm.


Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná