Ludacris už zná přesný termín vydání jeho novinky

 Již dříve avizovaný tým hostujících interpretů složený ze jmen R. Kelly, Bobby Valentino a Shawnna rozšíří na Ludacrisově očekávaném release "Therapy" další dvě tváře z Disturbing Tha Peace, Shareefa a Field Mob a jistě nejen díky nim se od jednoho z nejdůležitějších atlantských vlajkonošů čeká vpád do bojů o jedno z alb roku.

 

Jistou roli v tom všem jistě sehraje i titulní singl "Money Maker", jenž produkoval Pharrell Williams, a který měl mít v éteru premiéru včera. Dotyčná skladba je po songu "War With God", v souvislosti s nímž se dlouho spekulovalo, jestli byl věnovaný Young Jeezymu nebo T.I. a pravda byla nakonec trochu jiná, v pořadí již druhou ochutnávkou z desky, jež má navazovat na předchůdkyně "Back For The First Time", "Word Of Mouf", "Chicken And Beef" a "Red Light Distric" z předloňska.

 

Luda se dále nechal slyšet, že by byl rád, kdyby mu video k pecce "Runaway Love", v níž se objeví i někteří z výše zmíněných, natočil filmový režisér Spike Lee. LP "Therapy" vychází 26. září.

 

Zdroj: SOHH

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná