Ludacris natáčel v Africe

Reprezentant odnože přezdívané "Dirty south rap" Ludacris, jenž má na svém kontě pět sólových alb, si nedávno zaletěl do Jížní Afriky, aby tam natočil videoklip k poslednímu singlu z LP "The Red Light District", které vyšlo v závěru loňského roku u Def Jamu. Jde o track "Pimpin´All Over The World" a Luda dle svých slov doufá, že se mu podařilo ukázat jih Afriky v mnohem lepší světle, než jak ho běžně prezentují média.

K Ludacrisově komentáří pro MTV asi netřeba nic dodávat. "Někteří lidé mají představu, že jde jen o džungli, kde panuje bída s chudobou. Jejich názor je hodně zkreslený a já se tedy snažil ukázat tu krásnější tvář Afriky. Jak jsem to cítil, tak jsme to také udělali. Navíc jsem se stal prvním rapovým umělcem ze spojených států, který kdy natáčel video v Africe."


Novinka z 27. 10. 2004 (Os10)
Ludacrisovo nové LP za dveřmi
Pakliže mezi své oblíbené emcees počítáte i Ludacrise, mám pro Vás dobrou zprávu. Jeho, v pořadí již čtvrtá, deska "The Red Light District" má totiž vyjít již 7. prosince tohoto roku u Def Jam Records. Leader jižanského uskupení Disturbing Tha Peace si na ni objednal beaty u fejmových jmen jako Timbaland, Organized Noize, Sleeepy Brown, Dj Quik či Dj Green Lantern. Mezi hosty na mikrofonu se mají dále objevit kupříkladu Small World, Dollah Boy, Bobby V. všichni tři patří mezi nejnovější členy jeho crew), Nate Dogg, Trick Daddy, Lil Jon, DMX, Nasir Jones a Doug E. Fresh!. Známé už jsou taky kromě singlu "Get Back" názvy některých pecek - "Child Of The Night", "Not Me", "Pimpin´all Around The World", "Number One Spot", "Virgo", "Too Much", "Spur Of The Moment", "Potion", či "Blueberry Yum Yum".


Novinka z 10. 6. 2004 (Os10)
Ludacris ani letos nelení
Atlantský rodák Ludacris si na nedostatek práce stěžovat rozhodně nemůže. Tento zástupce mainstremové scény, jenž má za sebou alba jako "Back For The First Time" (2000), "Word Of Mouf" (2001), či "Chicken-N-Beer" (2003), je totiž dle svých slov hotov s další deskou.

Ta ponese jméno "The Red Light District" a produkční stránku věci obstarají fejmové persony jako Lil Jon, Pharrell z The Neptunes, nebo Timbaland.

Jen tak mimochodem, tento týden se rapper účastnil velké slávy, na níž mu byl předán klíč k městě Atlanta. Radní mu tímto způsobem chtěli poděkovat za práci, kterou pro město dělá se svou neziskovou organizací The Ludacris Foundation (jenž např. zajišťuje vysokoškolská stipenida atd). Jen doplním, že datum 7. 4. 2004 město prohlásilo za Ludacrisův Den.

Kromě tohoto ocenění a připravovaného alba si také Ludacris střihne roli ve filmu "Hustle And Flow", kde, jak se zdá, ztvární postavu bývalého pasáka, jehož sen je stát se rap star.

Zdroj : Sixshot

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná