Lords Of The Undeground se vrací. A rovnou na 3 frontách!

Jak už Lords of the Undeground avizovali při svém velmi zdařilém koncertu loni v Praze, tak s mírným zpožděním činí. Jejich návratu na rapovou mapu, k němuž by mělo dojít v následujících měsících, již totiž stojí v cestě pouze formality.

I když současné náctileté publikum jejich éra minula, ti dříve narození si moc dobře pamatují, co jsou Mr. Funke, Do It All (nyní Du Kelly) a DJ Lord Jazz zač. Čtrnáct let stará platinová klasika "Here Come The Lords", na níž by se dalo s přehledem nalézt minimálně deset potencionálních singlů, svého času obletěla svět křížem krážem a ani "Keepers Of The Funk" z roku ´94 neudělalo žádnou ostudu, ba naopak. Poté se ale trio vypařilo jako pára nad hrncem a z nebe spadlo až o pět let později díky "Resurrection", kdy už ale nikoho moc nezajímali.

Comeback s pořadovým číslem 2 proto nabírá stále reálnějších kontur. Na dveře totiž klepe jak mixtape "Heard of the Ghetto", tak i dlouhohrající novinka "House of the Lords". No a když návrat, tak návrat důstojný, což znamená, že nesmí chybět ani dvorní producent Marley Marl. Kromě čtvrté řadovky je hotovo i dokumentární DVD pojmenované "Still LOTUG", které nabídne  koncerty, rozhovory i záběry z backstage pocházející z jejich evropské tour, na níž v roce 2006 kromě ČR navštívili i Anglii, Francii, Rakousko, Švýcarsko či Slovensko.

Trailer ke zmíněnému DVD, které nezapomíná ani na pražské vystoupení, můžete zkontrolovat zde.

Zdroj: CrackSpace

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná