Little Brother asi s druhým klasickým albem

Trojice členů ze Severní Karolíny má pár týdnů před vydáním svého druhého skupinového alba. Po "The Listening" udělali všichni obrovský krok vzhůru a v poslední době byli jedni z mála komu se podařil tak strmý a úspěšný vzlet. Na druhé straně všude jsou i nepřející kritici, a tak to nejvýraznější postava 9th Wonder pěkně schytává za některé ze svých beatů kvůli stejným bubnům a vzájemné podobnosti tracků.

Každopádně 9th Wonder musel udělat beaty dobrý, proč by pak album jinak dostalo hodnocení XL v posledním čísle magazínu XXL, tedy druhé nejvyšší. Níže si můžete projít tracklist a připomenout is datum 13. září, kdy album oficiálně vychází.

Little Brother – The Minstrel Show:
01. Welcome To The Minstrel Show f/Yahzarah
02. Beautiful Morning
03. The Becoming
04. Not Enough f/Darien Brockington
05. Cheatin'
06. Hiding Place f/Elzhi
07. Slow It Down f/Darien Brockington
08. Say It Again
09. 5th And Fashion
10. Lovin' It f/Joe Scudda
11. Diary Of a Mad Black Daddy
12. All For You f/Darien Brockington
13. Watch Me
14. Sincerely Yours
15. Still Lives Through
16. Minstrel Show Closing Theme f/Yahzarah
17. We Got Now f/Chaundon


Novinka z 10. 7. 2005 (Shaft)

Little Brother v novém školním roce

Hvězdná karolínská trojice se svým debutem vzbudila obrvský ohlas a ve většině anket za rok 2003 se s ním umístila na nejvyšších příčkách. Teď po mezidobí, kdy 9th Wonder produkoval pro tisíce MC´s a Phonte i Big Pooh oba udělali svá alba, ať už kolaborační nebo sólová, se budou snažit navázat na úspěšný debut opět jako celek.

Album se jmenuje "The Minstrel Show" a vyjít by mělo 13. září. Předcházet by mu měl singl Lovin It, který vyjde ve druhé části července. Jinak jsou v současné době Little Brother na evropském turné, tak si je můžete třeba v Německu odchytnout.


Novinka z 19. 7. 2004  (Krysa)

Little Brother a jejich nová sbírka
Před několika měsíci se o tom tak nejistě mluvilo, a teď už je to potvrzeno. Little Brother se upsali major labelu Atlantic, takže o propagaci jejich nového alba bude snad výtečně postaráno. Zatímco koncertují a připravují následovníka jejich úspěšného debutu, rozhodli se pro fanoušky sesbírat všechny možné raritní tracky, hostovačky a věci které měli na různých kompilacích nebo soundtrackách. Pokud jste si tuhle skupinu zamilovali jako já, pak tuhle sbírku nazvanou "Chitlin' Circuit: The Mixtape" určitě oceníte, i když spoustu tracků už možná budete znát. Tady je tracklist a těšte se na jejich druhé album "The Minstrel Show"!

Little Brother - Chitlin' Circuit: The Mixtape:
01 On And On
02 Starvation (feat. Chaundon)
03 Tension
04 Long Time Coming (prod. Oddisee)
05 Threatening
06 I See Now (feat. Kanye West and Consequence)
07 On The Way (Dirty Version)
08 Feelin' Alright (Japanese Import Track)
09 Give It To Ya (Original Version) (feat. Pete Rock; prod. Pete Rock)
10 The Yo-Yo (Nicolay Remix)
11 Starship
12 Nighttime Manuvers (9th Wonder Remix)
13 Altitudes
14 Shake It
15 Intergalactic Soul (feat. DJ Spinna; prod. DJ Spinna)
16 Sinners (OG Uncensored Version)
17 Take It There
18 Welcome To Durham (feat. Big Daddy Kane)
19 What You Do
20 Chaundon Shoutro
21 The Way You Do It (Nicolay Remix)


Novinka z 19.2.2004 (Krysa)
Noví Little Brother na podzim
Little Brother, to je tříčlenná skupina ze Severní Caroliny, která posbírala kdejaké ocenění undergroundových anket za jedno z nejlepších alb loňského roku. Není proto divu, že teď dostávají spoustu nabídek ke spolupráci - hostují na čerstvém singlu DJ Fakts One a objeví se třeba na nových albech Pete Rocka a Sound Providers.

Obzvlášť producent 9th Wonder má teď práce, až si kdekdo říká, jestli ten člověk vůbec někdy spí. Loni obstaral produkci na několika deskách členů Justus League, což je parta, která by se dala přirovnat k Native Tongues. Stejně jako Nasovo nejnovější album zremixoval i celé Jiggovo "Black Album" a teď se navíc kompletně postará o beaty na připravovaném EP od Murs. K tomu přidejte produkce pro jména jako Masta Ace, Akrobatik, Asheru, O.C. a další a zjistíte, že 9th Wonder je skoro všude.

Nelení ani dva zbývající členové. Big Pooh by teď měl připravovat svoji sólovku, ke které není známo nic bližšího a MC Phonte společně s producentem Nicolay (dohromady se jmenujou Foreign Exchange) dokončují album "Connected", které v květnu vypustí do světa label BBE Records, což je rozhodně záruka kvality.

Little Brother se teď snaží upsat nějakému major labelu a nejspíš uzavřou smlouvu s Atlantic Records (vydává tam třeba Sean Paul). Kluci to okomentovali: "Máš dobrou hudbu a špatnou hudbu, a nezáleží na tom, u jakého labelu seš. Chceme, aby naše práce byla rozšířena co nejvíce do světa a smlouvou u velkého labelu rozhodně neztratíme na kvalitě." Skupina maká na nové desce "The Minstrel Show", které se dočkáme snad v září a zatím mají hotovo zhruba 8 tracků. Teď nahráli i novou pecku "Sinners" pro soundtrack k filmu "Ladykillers".

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná