Lil Dap stále drží Group Home při životě. Důkazem je nové album!

Group Home jsou typickým příkladem kapely, která zářila v devadesátých letech minulého století, ale po miléniu už jí tolik pšenka nekvetla a postupně uvadala, na čemž nic nezměnily ani pokusy o comeback prostřednictvím nahrávek "Where Back" a "Gifted Unlimited Rhymes Universal".

Necelých sedm let zpět po posledním výstřelu máme členy Gang Starr Foundation zpátky s diskem "Forever", který vyslalo před pár dny na trh vydavatelství Smoke On Records. Trueschooloví fanoušci se nemusí bát žádných experimentů a úletů do končin, jež by byly pro skupinu tohoto formátu přirozené asi jako hokejka pro Tigera Woodse. Lil´ Dap jim dá to, co čekají, a to více méně i bez Melachi the Nutcrackera.
 
Návštěvní bačkory za to však nazuli Sadat X z Brand Nubian či Ty Nity z Infamous Mobb. Pokud jde o beaty, příspěvek Dje Premmiera, jenž jim vyprodukoval na "Livin´ Proof" třináct věcí a na "A Tear for the Ghetto" stál za klasikou "The Legacy", bohužel absentuje, nicméně Lewis Parker, Complex, Cash Flow nebo Dj Dister z Berlína se i tak snažili odvést dobrou práci.
 

Tracklist:
01. Intro
02. American Pimp feat. Ty Nitty
03. This Rap Is True Remix feat. Martin aka Mo Bars
04. Trust Me Son
05. The Golden Age
06. Guru Cash Flow
07. Hip Hop
08. Starin Like A Hawk
09. Skit Live
10. New East NY Theory feat. Sadat X
11. P.A. To N.Y.
12. Blessed
13. Brother feat. Lavaughn Shanel Johnson & Martin aka Mo Bars
14. Da LP
15. Brownsville
16. Outro
Bonus Tracks
17. Code Of Silence
18. Self Esteem
19. Real MCs

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná