Lil B vydal album I'm Gay, ke stažení zdarma

Člen party The Pack a jeden z nováčků letošního roku vybraných časopisem XXL – Lil B – vydal po měsících kontroverzních debat své nové album pojmenované I'm Gay bez velké propagace prostřednictvím iTunes.

Název alba, který Lil B ohlásil počátkem roku, si vyžádal bouřlivé reakce. Negativně se k němu stavěla hnutí za práva homosexuálů stejně jako ostatní rappeři v čele s Freddie Gibbsem, který jej označil jako „minstrel show“.

Desku, kterou Lil B nejdřív nabídl ve středu ke stažení prostřednictvím iTunes, včera také umožnil fanouškům zdarma stáhnout prostřednictvím svého Twitter profilu, kde zveřejnil odkaz ke stažení.

Protože vás miluju, (tak) jestli nemáte deset dolarů na zakoupení mého nového projektu, tady je zdarma,“ uvedl ve zprávě Lil B, který své rozhodnutí odůvodnil tím, že někteří lidé nemají na desku prostředky.

Link ke stažení desky je uveden ve zprávě níže.


http://www.mediafire.com/?o4z4ebht1gettlh CUZ I LOVE YOU IF YOU DONT HAVE 10 DOLLERS TO BUY MY NEW PROJECT HERE IT GOES FOR FREE- Lil B !!!less than a minute ago via web Favorite Retweet Reply

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná