Letní návrat Foxy Brown

Mnohým fanouškům se jistě ulevilo. Šestadvacetiletá Foxy Brown, která již před deseti lety pálila ostrými náboji v LLově posse tracku "I Shot Ya", se po čtyřech dlouhých letech, které uplynuly od vypuštění poslední řadovky, vrací na scénu. Její nejnovější počin ponese již několik let avizovaný název "Black Roses" a vyjde 23. srpna letošního roku u Def Jamu.

Bývalá členka The Firm, jejímiž posledním připomenutím, nebudeme-li tedy počítat její nedávnou potyčku s konkurenční miamskou female emcee Jacki-O, byl dva roky starý singl "I Need A Man", si velice pochvaluje spolupráci s Jay-Zím, jehož zná v podstatě od dětství, a který se podle všeho na albu objeví ve třech peckách.

Ostatně její slova hovoří jasnou řečí: "Jay wants to jump on every record, I'll come in the studio and I'll hear a verse [already recorded], like, 'Where did that come from?' But I love that. Jay is in a class by himself and doesn't easily get on people's records. For him to want to be such a part of my music means I'm doing a great job. Nobody can touch the project without Jay's approval, I told him the other day I'm still humbled in his presence. I'm honored to be around him because I learned from him something new every day. It takes a strong person to humble me. I've worked very hard. I believe in people that are genuinely for you and not just have hidden agendas. Jay is genuinely for Foxy. Our relationship supersedes music."

Za první singl si brookynská rodačka Inga, majitelka jednoho prvotřídního a dvou průměrných alb, vybrala skladbu s názvem "Come Fly With Me", na níž je ke slyšení i dancehallová legenda Sizzla.


Novinka 11. 8. 2004 (Krysa)
Další superskupina na světě?
Internetem kolují zvěsti o vytvoření nové supergrupy v New Yorku. Ta se má skládat z rapperky Foxy Brown a jejich přátel z dětství - Shyne a Jay-Z. Poslední jmenovaný tvrdil, že po "Black Album" už nic nevydá a spousta lidí hned přemýšlela, kde je skrytá finta. To, že se Jigga objeví jako člen nějaké skupiny byla jedna z variant.

Foxy Brown informovala, že všichni tři o vytvoření společného projektu vážně diskutují, ale zatím není jisté, že se jejich plány uskuteční. S nápadem dát se dohromady přišel Shyne. Foxy byla už v roce 1997 členka superskupiny The Firm, jejichž album ovšem nebylo kritikou příliš oceněno. Mimochodem, její profil čekejte koncem srpna v novém BBaRáKu.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná