Legendární WU-WU-WU se vrací. GZA vystoupí v pražské Lucerně!

Ve středu 4.6. se chystá v Lucerna Music Baru další rapová lahůdka. Dorazí tam totiž nekorunovaný šéf Wu-Tang Clanu - GZA/Genius. Tedy ten, kdo držel v Clanu pokrevní linii (je totiž bratranec s The RZA a ODB), ten kdo vydal sólo desku ještě před tím, než se k tomu odhodlal celý Clan (Words From The Genius - s hitem "Pass The Bone" v roce '90), ten kdo zmátl úplně všechny, když vydal v roce '95 další vynikající sólo Liquid Swords a místo, aby dal do bookletu názvy skladeb v pořadí, v jakém jsou na desce, poskládal z nich rýmovaný příběh a nechal na posluchači ať sám pozná co je co a rozřeže se na hitech jako "Liquid Swords", "4th Chamber" nebo "B.I.B.L.E.", ten koho RZA na debutu Wu-Tang Clanu označuje jako hlavu celého klanu, ten kdo na svůj první koncert v Čechách nalákal ke třem tisícovkám lidí. Netřeba tedy připomínat, že kapacita Lucerny není nekonečná, takže kdo dřív koupí neprohloupí...
  
GZA jako po Method Manovi nejspíš druhý nejvýraznější rapper klanu má navíc pořád co říct a jeho další desky pořád stojí za to, ať už to josu jeho další sóla jako Beneath The Surface, Legend Of The Liquid Sword, nebo společná koncepční deska s DJ Muggsem ze Soul Assassins / Cypress Hill - Grandmasters.
  
GZA byl vždycky chytrý MC s vynikající technikou, nikdy se nezaprodal a nikdy nezradil svůj styl, proto je dodnes kultovní osobností a jeho druhý koncert v Čechách bude událostí a dalším "sletem" všech netopýrů.

Rekapitulace:
4.6.2008, Lucerna Music Bar, Praha aka PZA
GZA/Genius (Wu-Tang Clan)
Hell Razah (Sunz Of Man), Shabazz The Disciple, DJ Sueside
DJ's: Tuco The TZA, Ba2S The BZA, DJane Supet The SZA

Vstupenky k dostání:
- v předprodejních sítích (495Kč i s poplatky): Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal
- v kamenných obchodech: Queens shop (450Kč) a Bbarak shop (420Kč)

GZA - Lucerna Music Bar 4.6.2008

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná