RUKAHORE_SHOP_BANNER

Láme se chleba, Obie Trice předkládá své druhé album

Svůj platinový debut "Cheers" s úspěšným singlem "Get Some Teeth" a několika hosty včetně D12, Busty Rhymese, či Nate Dogga, jehož se hned v prvním týdnu prodalo přes čtvrt milionu kopií, vydal chráněnec Eminema, s nímž se účasnil i jeho slavné The Anger Management Tour, před třemi lety a stará známá pravda hovořící o tom, že se chleba láme až s druhým albem, tak upírá zraky fanoušků na jeho aktuální materiál  "Second Rounds On Me", na němž začal údajně pracovat již v loňském roce.

Dnem D bude v dotyčném případě 15. srpen a podle samotného autora má jeho titul dva významy: "First, it´s my sophomore album", aby dále doplnil "and then I´m keeping the whole bar theme going from Cheers to Second Rounds On Me.” Deska vzejde z útrbo Shady Records a Obie měl o něco větší kontrolu než u předchůdce, neboť se tentokráte pasoval do role výkonného producenta a na vše podstatné, včetně dodavatelů podkladů, jimiž jsou např. Eminem, Jonathan J.R. Rottem, Akon, The Alchemist a 9th Wonder, tak dohlížel sám.

Osmadvacetiletý detroitský občan, jenž napsal svůj první text "I´m On 13" před patnácti lety, na adresu své novinky poznamenal: "I did this album myself as opposed to Em just being right next to me like he was on Cheers. “I did it at my studio, brought it to him and that´s how we got it done. It felt good.” Co se týče lyrického vývoje, podle všeho se kromě tradiční nadsázky dostane také na témata vážnější:  “I developed lyrically. I´m talking about a lot of things that are important in the black community. It shows my growth as an artist and as a person.”

Obdivovatel jmen jako Bigg Daddy Kane, Biz Markie, N.W.A., Ice Cube, Tupac, nebo Notorious B.I.G. chce  "Second Rounds On Me", které bude zahrnovat i pět bonusových tracků, především překvapit a potěšit své příznivce: “I just want the listeners to first of all see the growth in me as an artist. And I just want them to get an idea of the things that go on in Obie Trice´s head, and see who I am a person." Moudřejší budeme za nějaké dva týdny...

Tracklisting:
1.) Intro
2.) Wake Up (Produced By Eminem)
3.) Violent (Produced By Eminem)
4.) Wanna Know (Produced by Emile)
5.) Lay Down (Produced By Eminem)
6.) Snitch f/Akon (Produced By Akon)
7.) Cry Now (Produced By Witt & Pep)
8.) Ballad Of Obie Trice (Produced By Eminem)
9.) Jamaican Girl f/Brick & Lace (Produced By Eminem)
10.) Kill Me A Mutha (Produced By Eminem)
11.) Out Of State (Produced By Swinga)
12.) All Of My Life f/Nate Dogg (Produced By Trell)
13.) Ghetto f/Trey Songz (Produced By Jonathan “J.R.” Rotem)
14.) There They Go f/Eminem, Big Herc & Trick Trick (Produced By Eminem)
15.) Mama (Produced by Jonathan “J.R.” Rotem)
16.) Everywhere I Go f/50 Cent (Produced by Eminem)
17.) Obie Story (Produced by Jonathan “J.R.” Rotem)

Zdroj: HHMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná