Krumb Snatcha z Gang Starr Foundation oznámil odchod do důchodu

Hip Hop je ještě natolik mladý žánr, že k odchodům do hudební penze zatím nedochází tak často; tím spíš, když se tak uděje mezi třicátým a čtyřicátým rokem života, jako se to přihodilo členovi Gang Starr Foundation, jenž měl slavnou sloku na klasice "Moment Of Truth", kde se objevil po boku svého bostonského mentora Gurua v pecce "Make ´Em Pay", za níž ho v The Source vynášeli do nebes a on si to nemohl užít, protože zrovna seděl ve vězení.

Ano, odchod z rapu oznámil bostonský Krumb Snatcha a jeho posledním studiovým albem tak zůstane "Hidden Scriptures" z roku 2009, které je dobré a to se počítá, protože ne každý se dokáže rozloučit na úrovni.
 
Emcee, jehož civilní jméno je Demetrius Gibbs, píše v otevřeném dopisu přátelům a fanouškům, že se tak bohužel rozhodl za přičinění nešťastných okolností. Součástí hudebního světa už být nechce, zrušil konexe s labelem a managementem, všem podporovatelům se omlouvá a dělá to ve svém nejlepším zájmu. S žádnou další deskou už prý nepřijde...
 
Když něco podobného prohlásil ještě před vydáním pozdější klasiky "A Long Hot Summer" Masta Ace, věděli jsme, že tím myslí pouze sólo kariéru a že se ještě s něčím jisto jistě přihlásí, což také udělal. V tomto případě to ale vypadá na definitivu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná