Královny se vrací pro svá žezla

Loni to byla s rapem v sukni bída. Pokud to ale berete tak, že šlo o klid před bouří, máte to mít a nula osmička by vám to měla potvrdit. Bývalá striptérka Eve čekala na svou čtvrtou desku "Here I Am" docela dlouho, leč v její rodné hroudě už je na spadnutí a Evropa by se jí měla dočkat o chvíli později. Do skladby "Get That Money" si bývalý první dáma Ruff Ryders pozvala Lil´ Kim.

Ta v Kay Slayově Streetsweeper Radio Show anoncovala, že opustila Atlantic, jemuž byla věrná více než dekádu již od dob debutu "Hard Core". Brooklynská rapperka, jež se slovně napadá s ráznou Remy Ma, o jejímž "PunisHER" už se mluví minimálně rok, se nechala slyšet, že se její právě připravovaná dlouhohrající novinka vydá nezávislou cestou. Termínově to vypadá na jaro.

O něco mladší odvěká konkurentka Foxy Brown to toho práskne ještě dříve. "Brooklyn´s Don Diva" (Koch) se očekává 19. únorový den - přesně týden před Erykah Badu a jejím "NuAmErykah". Letošek by se opravdu mohl nést ve znamení female emcees. Jean Grae má rok od roku silnější pozici, "Jeanius" je věc hodná kontroly. Vrací se i Missy Elliott či Trina, jež svou čtverku "Still Da Badest" vypustí 1. dubna. No a reálný je i další rap od Queen Latifah...


Foxy Brown - Star Cry


Zdroj: NobodySmiling, NahRight

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná