Králem Brit Awards se stal Stormzy. V čem porazil například Drakea?

Stormzy má dvě ceny Brit Awards. Ze slavnostního ceremoniálu si odnesl sošku jako nejlepší zpěvák, jeho debut "Gang Sings & Prayer" byl vyhlášen albem roku. A zatímco zpěvačka Dua Lipa se s dvěma cenami stala pomyslnou královnou letošního ročníku, Stormzy je jeho králem.

 
Stormzy je reprezentantem grimeu. Jeho jméno se objevilo v prestižní anketě BBC Sound Of 2015, ve stejném roce se Stormzy stal vítězem respektovaných cen MOBO. 
 
Loni natočil desku, která se ihned vyhoupla na první místo britského žebříčku. Sympatie mu vyjádřili Adele i další velké hvězdy hudebního průmyslu. Ed Sheeran s ním demonstrativně předělal vlastní hit "Shape Of You". Album "Gang Signs & Prayer" rapperovi v Anglii zároveň přineslo historický zápis v podobě nejvyššího počtu digitálních přehrání v prvním týdnu po vydání. Stormzy tak překonal všechny včetně Justina Biebera a Drakea!
 
Hudebník, jenž nedávno podepsal exkluzivní smlouvu s Atlantic Records, patří po galavečeru Brit Awards k nejobletovanějším interpretům planety...
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná