Kool Savasova Optic Crew je bohatší o nové jméno

Přinášíme Vám horkou novinku od západních sousedů. Berlínská Optic Crew se opět rozrostla, tentokrát její řady rozšířil Franky Kubrick.

Franky je poslední dobou na německé scéně velice oblíben a uznáván. Jeho rapová kariéra začala v 18ti letech, kdy se předvedl na freestyle battlu ve Stuttgartu, kam se přestěhoval. Hned po skončení battlu si Franka vzali pod křídla Kopfnicker Record. Tenkrát jako Karibik Frank vydal své EP „Psychich Frank“, které získalo v magazinu Juice 5 korunek.

Společně se zpěvákem Fetsumem natočili cover verze těch nejznámějších US- hitů, které byly na internetu volně ke stažení, např. song „Du blutest voll“ cover verze tracku „Beatiful“ od Snoop Dogga a Pharella (ke kterému byl natočen i videoklip) byl stažen 100000krát a hrál se také v klubech a radiích. Vydavatelství nezahálelo a Franky dostal nabídku, aby vydal album s cover verzemi, které ovšem odmítnul. Důvodem bylo, že chtěl a chce dělat svou vlastní muziku.

V roce 2004 konečně vydává své album „Rücken zur Wand“, tentokrát už pod novým jménem Franky Kubrick a pod křídly Four Musik. Ovšem spolupráce mezi Frankym a Four Musik nebyla příliš úspěšná a tak jejich spolupráce brzy skončila. Franky se však nadále pracuje a v roce 2005 se konečně probattloval do přední německé scény, kdy po jednom z koncertů odcházel s nabídkou od Optic Rekords.

O rok později mu právě u Optic Rekords vychází jeho mixtape „Mein Moneyfest“, kde za prokukci jsou zodpovědni Shuko & P aka The Illuminatis, Gambit ent., Sancho, Emjay, Brisk Fingaz, 7inch nechybí zde ani featuring s šéfem Kool Savasem, Ollim Benjoem, Fetsumem, Soem a jeho zpěvákem Amarisem a rapperem Jifusimem.


Zářijový patnáctý den spatřilo světlo nové album Kool Savase & Optic Army – Optic takeover, kde se poprvé Franky předvedl jako člen Optik crew. Jeho nejnovějším kouskem je track „Nichts zu verlieren“. Uvidíme, zda bude stejně úspěšný i mimo německou scénu..

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná