Kool Keith se vrací jako Nogatco Rd.

Jeden z nejvíce extravagantních a nepředvídatelných rapperů Kool Keith hodlá posluchačům představit nové alter-ego. Mnozí ho již znají pod jmény jako Black Elvis, Dr. Octagon, Dr.Dooom, apod.. Kool Keith tentokrát pozměnil písmena a vznikl Nogatco Rd. (Dr.Octagon pozpátku).


Nové album se stane výslovně dárkem pro fanoušky, kteří si ho pamatují ještě ve skupině Ultramagnetic MC´s z 80tých let. Tématika releasu se bude točit kolem UFO, objevením mimozemšťanů na planetě Zemi a nebude chybět ani zakódovaný kosmický rap. Hudební stylistika slibuje spoustu experimentů s hard-rockem, elelektrem a celkově to bude všechno tajemně mimozemské.


Spolu s CD Nogatco Rd. také najdete bonusový disk s fantasy mini-filmem, natočený v estetice 50-let, s Kool Keithem v hlavní roli. Kromě toho zde bude kniha komiksů a spousta fotografií.


Producentem alba je Iz-Real (známý z projektů Vinomous Villain, The Mic Planet Sessions a The Drastic Jungle Project). Na Keithově albu je rovněž slibována účast progresivních rapperů jako je Sage Francis pod pseudonymem Xual Zan a Sole z Anticonu. Mezi beatmakery neuvidíte ani Kanye Westa, ani Scotta Storche, zato se můžete seznámit a ocenit talenty těch, kteří si říkají DiViNCi, Jahson, Mr. Hill, EDK, Carl Kavorkian, Broken Klutch a D. Watcher. Stejně jako nemůžeme předvídat moment objevení UFO nad našim domem, tak je i datum vydání prozatím zahaleno tajemstvím.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná