RUKAHORE_SHOP_BANNER

Končím s rapem - tvrdí Scarface

 

Podobná prohlášení už tu sice párkrát byla (vzpomeňme třeba Jay-Zho), ale třeba to Scarface (Bradley Jordan) se svojí přísahou skutečně myslí smrtelně vážně. Houstonský rodák, jehož rapová kariéra započala pod jménem Akshen a spoluprací s The Geto Boys ještě dříve než se někteří z vás narodili, je evidentně rozmrzelý z toho, co se kolem něj v souvislosti s jeho hudbou děje.


Od roku 2003 sice pod labelem Rap-A-Lot vydal tři alba, přesto považuje za opravdu poslední vlastní výtvor desku z roku 2002. „Mé poslední album bylo `The Fix`... poté, co Rap-A-Lot vydal `My Balls And My World` jsme věděl, že jich nechci žádné další natočit. Vzali mé staré skladby, změnili beaty...nic z toho se nemělo dostat ven. Třeba jako `My Homies`, to není má práce... nemám s tím nic do činění...“, nechal se slyšet.


Scarface se nyní hodlá zaměřit na produkci, kde také není žádným nováčkem. Věnuje se jí po celou svoji kariéru, přitom často v podobě ghostwritera, kdy si zásluhy připisují jiní. Z jeho dílny pochází třeba beat pro „My Mind Is Playing Tricks On Me“ (The Geto Boys), kompletně si vyprodukoval svoji „Mr. Scarface Is Back“. Aktuálně pak vytvořil některé tracky na albu „One Hunnid“ jeho skupiny The Product či spolupracuje na chystaném albu UGK.

 


 


Zdroj: SOHH

 

Související články:

Scarface se vrací s novou skupinou

Houston přišel o oko, Bushwick Bill připomíná tíhu slávy

 


Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná