Komu vděčí Snoop Dogg za svou druhou šanci?

Když se nedávno louisianský Master P chlubil tvrzením, že zachránil Snoop Doggovi život, když ho v roce 1998 zapsal pod svůj label No Limit, znělo to skoro jako chvástání. Ačkoli autor desky "Ice Cream Man" sehrál v Doggyho kariéře nepopiratelnou roli, chyběla celé informaci adekvátní odezva.

 
Na otázku vztahů mezi Snoopem a Masterem P odpověděl rodák z kalifornského Long Beach pro magazín hiphopdx.com. Snoop Lion, jenž opět nešetřil superlativy na adresu opěvovaného filmu "Straight Outta Compton", zároveň přiznal, že osmačtyřicetiletý rapper a herec z New Orleans znamenal v jeho kariéře zásadní pomoc.
 
"Cenim ho za to, že mi zachránil život," odpověděl Snoop Dogg Victorii Hernandez z hiphopdx.com. "Dal mi druhou šanci, naučil mě se pohybovat v byznysu, umožnil mi být Snoop Doggem a naučil mě se držet života a zábavy. Ne se pořád beefovat a žít život plnej kontroverzí. A stejně tak za to, že mi dovolil najít svou vlastní cestu k tomu bejt šťastnej. To je to, co pro mě Master P udělal," vysvětlil.
 
Master P letos v létě poznamenal, že se cítí, jako by v minulosti zachránil Snoop Doggovi krk, když ho zapsal v roce 1998 pod svůj label No Limit. Snoop byl totiž tehdy v rukou kontroverzního producenta nahrávek západního pobřeží Sugeho Knighta. Vzhledem k tomu, že ruku v ruce s tím se nesly informace, týkající se jeho chystaného životopisného filmu "Ice Cream Man: King of the South", působilo celé vyjádření spíše jako marketingový tah v devadesátkovém stylu. Podle Snoopadelicova vyjádření se tedy zdá, že vztahy na adrese Long Beach - New Orleans zůstávají čisté.
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná