K´Maro : La Good Life

"Urban sound..K´Maro..francouzsky mluvící R´n´B singer s tím pravým americkým nádechem"...

Narodil se jako Cyril Kamar v Bejrútu 31.1.1980 a už od narození "zdokonaloval svý skillz", aby dokázal čelit hnusný válce v Libanonu. Už jen tento fakt možná předurčil jeho osobní vývoj. V jedenácti odletěl do Paříže, aby posléze doplnil svou rodinu v Montrealu. Ve třinácti založil svou první skupinu 'les messagers du son', se kterou už krátce poté sklízel celkem dobrý úspěchy a pár singlů se stalo velkými hity v "airplay charts"..tohle mu taky pomohlo k faktu, že s bandem natočili dvě desky. Víc jak 100 živých vystoupení a postupem času i prestižní kanadský ocenění .. "v 99´ nejlepší hip-hop track..nej live show v 98´"..

Jelikož ho přecházela celkem solidní pověst "krále live show", rozhodl se K´Maro po nějakým čase spustit svou sólo dráhu..celkem dost cestoval- od Paříže až po Miami a NY, kde všude získával nový zkušenosti. Jako opravdovej "hit maker" a díky svý vášni k hudbě založil časem i vlastní label- K.Pone inc., věnovanej urban pop music.

Charismatická osobnost, umělec, producent, kterej obdivuje funky a je schopnej předvádět okouzlující gangsta style..co dodat? snad jen to, že v těchto dnech vychází jeho debut "La good life", který ve Francii získal zlatou desku a singl z alba "Femme like U" je no.1 v prodejnosti..a ještě jedna věc- recenzi najdete v některým z příštích Bbarák magů..

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná