Killah Priest konečně se světlejší budoucností

Plno freestylů, celá řádka rozhovorů nebo i komentáře pro různá média. Díky tomu všemu byl Killah Priest vidět pořád, nicméně až nyní vyřkl to, co chtěli jeho fanoušci slyšet nejvíce - "Nahrávací kontrakt s labelem, který vydá mou novou desku, je podepsán!"

Stalo se tak v minulém týdnu a Priest, jenž se zatím naposledy představil více než dva roky zpět jako člen projektu Black Market Militia, se upsal firmě Good Hands Records. Již hezkých pár měsíců očekáváné LP "The Offering" tak konečně nalezlo svůj termín vydání - 21. srpna ´07.

DJ Truth z Good Hands samozřejmě nešetřil komplimenty: "Killah Priest has been one of the dopest MCs for years now and he takes it to a whole new level on The Offering. Fans are going to love this album. We are thrilled to have Priest join our roster at Good Hands.” ¨

Člen Wu-Tang Family, jenž vyrůstal v brooklynských čtvrtích Bedford-Stuyvesant a Brownsville, svěřil beaty do rukou jmen 4th Disciple, Godz Wrath, Sam Sneed či Tek (Tangled Thoughts). Nas, Immortal Technique, Kurupt, Hell Razah, Ras Kass a Canibus se pak vyjádří slovem.

Killah Priest na MySpace

Zdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná