Kid Koala a jeho tape volně stažení

Kid Koalu poznalo Brno asi před půl rokem a určitě všichni považovali jeho show za to nejlepší, co se u nás kdy odehrálo. Kid Koala překvapil i pár českými větami, což je jeden z nejlepších způsobů, jak si získat domácí publikum.

Kdo se ale s Koalovou tvorbou ještě nesetkal, tak si níže může poslechnout jeho tape, který se jmenuje "Scratch". Osobně se mi to líbí, snad se to zamluví i někomu jinému.

Kid Koala – Scratch


Novinka z 24. 9. 2003 (Nasty)
Někteří z nejlepších kamarádů Kida Koaly jsou DJové
Uběhlo sotva pár měsíců ode dnů, kdy tento střapatý chlapík s čarovnými gramofony vydal svoji druhou desku "Nufonia Must Fall" a už se nám hlásí po třetí, s albem "Some of My Best Friends Are DJs". Deska má podobný koncept na jaký jsme si už u Kida Koaly zvykli. Tím mám na mysli, že nás Kid svým fajnovým comixovým bookletem (o 50ti stranách) a pro něj tak specifickou produkcí tvořenou prakticky pouze na gramofonech (a piánu) opět zavede do Nufonie, světa stvořeného jeho fantazií.

Album "Some of My Best Friends Are DJs" vychází 3. října na anglickém labelu Ninja Tune. Pokud máš čas trochu z něj ochutnat, můžeš tak učinit tady, najdeš tam pár ukázek. Z těch se dá vycítit typicky originální a nezaměnitelný koalovský zvuk, který mám hrozně rád. Těšim se!novinka z 2. 3. 2003, Kid Koala stvořil knihoalbum (Nasty)
Kdykoliv si vzpomenu na neuvěřitelné album “Carpal Tunnel Syndrome“, které tento gramofonový virtuóz vydal před třemi lety, vybaví se mi před očima ten parádní booklet do kterého byl zabalen, podivný comix, podivný příběh. Tehdy do něj Kid Koalapřipsal větičku „k tomuto bookletu CD zdarma“. Proč se k tomu vracím? Protože jestli jsem se tehdy té poznámce zasmál, tak s novým Kidovým projektem už jí beru naprosto vážně. Na konec měsíce března nám totiž připravil tří set stránkovou knížku nazvanou “Nufonia Must Fall“ - obrázkovou novelu o nešťastné lásce vysloužilého robota k jedné workoholické dívce. Celým příběhem vás navíc provede soundtrack nahraný za pomocí dvou hudebních nástrojů – gramofonu a piána. Že gramofon není hudební nástroj? Ne? Co, že si ještě neslyšel Kida Koalu? Aha, neboj, pak uvěříš.

Zajímavé bude určitě i turné nazvané Sit Down Theater Tour, na kterém bude kniha představena. Během show se totiž bude celý příběh promítat pomocí projektoru, prostě jako v kině. To vše samozřejmě za doprovodu Kida Koaly, DJ P-love, nejmenovaného komika, krásné dívky lederhosen Lucil, čtyř gramofonů a dvou pián.

No a abych nezapomněl, koukněte na Kidovy internetové stránky a pusťte si ukázku celého projektu (odkaz na ni snad ani nejde přehlédnout), vypadá to fakt parádně.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná