RUKAHORE_SHOP_BANNER

Khomator připravuje pohled do duše rapového Slezska

Khomator je jeden z nejaktivnějších mcz na Severní Moravě. Po letech tréninku a působení v kapele Vysoké komíny, vydal na podzim  loňského roku debutové sólo album ,,Tři x čtyři". Od té doby jezdil koncerty, pracoval na tajném projektu a stihl nahrát několik featuringů a funny singl ,,čekuj můj měsíčník,, který by se měl brzy objevit na mixtapu DJe Lowy. Byl také pozván na hip-hop kemp, kde měl možnost předvést co v něm je, jako vůbec 1. zástupce severní Moravy. No a co teď?

 

,,Yes, od jara makám na nové desce, respektive na utajovaném projektu. Je čas, abych vám poodkryl své plány. Do vánoc, případně v lednu vyjde deska, od které si slibuju mnoho. Nejen pro to, že jsem do ní vrazil veškerou energii a čas, ale hlavně pro to, že bude v mnoha věcech revoluční a čekám od ní zvrat místní scény. Už jsem se nemohl dívat na to, jak těch pár jmen upadá v zapomění, či se o nich vůbec neví, nemohl jsem se dívat, jak mcz píšou do šuplíku a svůj potenciál prdí do gauče. Je třeba růst, je třeba nakopnout scénu, přinést něco co bude další lidi motivovat. Chci movement, chci unii, spojení elementů a přínos kultuře, která pro mě není jen  zasraný módní trend. Slezsko má co říct, podávám megafon. Zkontaktoval jsem lidí, kteří stojí za to, aby na této kompilaci byli, jak známé tváře, tak lidi, které možná neznají ani místní, ale já moc dobře vím co v nich je. Obvolal jsem producenty, dje, a dlouhé měsíce jsem řešil s několika desítkami lidí projekt, který vás pevně věřím zasáhne. Všechny , které jsem na tento projekt chtěl, souhlasili a aktivně se zapojili, což o něčem svědčí. Věř, že ke konci roku dostaneš cd kompilaci, kde najdeš kolem dvaceti tracků, žádné skity, pičárničky. Dostaneš CD, které je na půl moje album, na půl slezská kompilace. V každém tracku totiž najdeš mě + moje hosty. Dostaneš cd, na kterém spolupracovalo kolem třiceti mcz a to nejen z čech, ale i z polské strany Slezska! Cd na kterém se podílelo cca deset beatmakerů a několik djs. Cd, které nese poselství semknutí Slezské scény a lidí, kteří v ní působí. Nedalo to malou práci tolik lidí spojit, ale jsme ve studiu a sen se plní. Máš se na co těšit. Další informace čekej koncem Listopadu. Sleduj www.khomator.com, nebo www.metancity.com  kde se dozvíš vše z první ruky,,

 

Na tvorbě téhle kompilace se můžeš podílet i ty!!! Stačí abys byl zběhlý v počítačové grafice a měl chuť něco vytvořit. O co jde? Dávám prostor všem designérům a grafikům, aby navrhli přední stranu bookletu, respektive cover desky. Vítězný cover, bude samozřejmě použit a jeho majitel dostane krom zviditelnění i věcnou odměnu. Veškeré ostatní, střízlivé Covery poté zveřejním na svém webu i se jmény autorů. Deathline pro odeslání námětů je 10.11. Dodržte prosím tento termín.Věřím, že je zde plno nadaných lidí, kteří se zapojí a přinesou svou trošku do mlýna.

 

Jaký by měl cover být? Měl by především vycházet z toho, že je to kompilace Slezská, severomoravská a že je určitým spojením lidí, kteří žijou v tomto kraji. Jak to uchopíte, nastylizujete a ztvárníte nechávám na vaši fantazii. Jiné podmínky nejsou. Mohou se zapojit i dezigneři mimo náš region, samozřejmě.

 

Název desky je ,,KHOMATOR uvádí - SILEZJA UNJA!,,
Těším se na vaše práce! Jakékoliv dotazy a náměty posílejte na khomathor@seznam.cz

Silezja Unja pytšo!

 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná