Kenneth “Supreme“ McGriff chce, aby 50 Cent, Jay-Z a Gotti Bros dokázali jeho nevinu

Ať už tvrdíte, že je Kenneth McGriff hodný člověk, nebo k němu máte shovívavý postoj, jisté je jedno – americká policie se nesnaží zabíjet organizátory protivládních demonstrací jako ta česká, takže na tom, že je tento bývalý newyorský drogový kingpin obviněn z mnoha zločinů, skutečně něco bude!

V pondělí má být tento boss odsouzen za objednávku vraždy svých dvou hiphopových oponentů – E-Money Bagse a Troye Singletona. A tak nyní tento člověk, který zorganizoval atentát na 50 Centa, chce, aby právě on s Jay-Zím a Gottim Brosem vypovídali o jeho nevině.

To zřejmě proto, aby jeho trest, který je pouze za zanedbatelnou část jeho zločinů, nebyl tak přísný. Chce, aby se hvězdy vyslovily pro mírnější perzekuci. Musí také dokázat, že peníze z jeho již dnes zkrachovalé činnosti jsou legální, a i proto chce právě tyto tři zmiňované, jelikož vypovídat může kdokoliv, kdo se s ním – lidově řečeno – jakkoliv zapletl.

Tedy, pokud by tito zmiňovaní skutečně přišli, zabil by dvě mouchy jednou ranou, protože by jejich svědectví mohlo přispět jak k snížení trestu za ony dvě vraždy, tak zároveň k legitimizici jeho bývalé činnosti.

Uvidíme, jak to celé dopadne, každopádně: buď je podplatí, nebo už jim teď vyhrožuje smrtí. Toť jsou dvě nejúčinnější řešení.

Text: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná