Kelis zklamal její vlastní label

Kelis Rogers-Jones, jejíž poslední hit "Bossy" s hostujícím Too Shortem se na mě ze všech možných reprobeden hrne již nějaký ten pátek, se pro média nechala slyšet, že není spokojena s tím, jak její domovská stanice Jive Records naložila se skladbou "Fuck Them Bitches", jíž bez zpěvaččina svolení zařadila na aktuální sedmnácti trackovou desku "Kelis Was Here", jež vyšla oficiálně včera, 22. srpna. Na níž se, jak známo, obešla zcela bez pomoci The Neptunes, kteří jsou zodpovědní za spoustu jejích dřívějších hitů včetně "Milkshake", protože si dle svých vlastních slov chtěla dokázet, že je více než jen "The Neptunes Puppet", ale neodbočujme.

“I just did [the song] to get it out of my system. I did not want it on the album. It’s not a statement I want to make right now.” Čerstvě sedmadvacetiletá manželka Nasty Nase, která si zapěla i na Bustově "The Big Bang", je ve hře kolem sedmi let a je zklamaná, že s ní její label stále zachází jako s nějakým nesamostatným nováčkem. “My label is constantly trying to take control of me. I’m not a new artist. I’ve been working hard to create my persona and have longevity and they went against my wishes.” Harlemská rodačka je mimo toho také znepokojená tím, že si lidé špatně vyložili význam její skladby "Bossy", v němž prohlásí: “I’m bossy/I’m the b**** ya’ll love to hate.” Na svou obhajobu říká: “A lot of people think being bossy means bossing somebody around, but it’s about being in control of your life. I’m fighting to be my own woman.”

Jen dodám, že na oné novince je možno slyšet podklady od jmen jako Swizz Beatz, Scott Storch, Will.I.Am, či Raphael Saadiq, a i když jsem ji zatím neměl možnost slyšet, předpokládám, že se od své tři roky staré předchůdkyně "Tasty" nějak diametrálně lišit nebude. 

Zdroj: Vibe

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná