Kelis v červenci v Praze!

Jak už jsme Vás jako první informovali (viz tato novinka), jedna ze současných R&B vládkyň Kelis přijede co nevidět předvést svou show i do České republiky. Jako předskokani fanoušci uvidí kapely United Flavour a Cherry Hill. Pro více informací kontrolujte následující tiskovou zprávu:

VYSTOUPENÍ KELIS V PRAZE 22.ČERVENCE 2005

CZN MEDIA dnes zveřejnili, že funky - hip-hop zpěvačka Kelis, jejíž singl „Milkshake“, byl jedním ze zásadních tracků léta 2004, vystoupí v pražské Male sportovní hale.

Koncert se bude konat v pátek 22.července 2005 a dodá tak vysoce energickou injekci letnímu koncertnímu programu. Bude to první akce z celé série koncertů, které CZN MEDIA připravují. Chystají se do střední Evropy dovézt přední umělce z americké hip-hop a R&B scény. Pro zpěvačku KELIS to bude první vystoupení v české republice.

Jako předskokani se představí přední zdejší kapely UNITED FLAVOUR a CHERRY HILL.

Zakladatelé CZN MEDIA – Daniel Ogbonna a Martin Ekechukwu říkají: “KELIS je svérázná a výbušná osobnost, což jí činí jedinečnou a vzrušující umělkyní v hip-hop/rapové scéně a CZN MEDIA jsou nadšeni, že ji mohou přivézt do České republiky. Vystoupení zp?vačky KELIS bude jistě jedním z nejvíce vzrušujících koncertů tohoto léta!!“

Bližší informace k akci:
Pátek 22.července 2005
Brána pražské Malé sportovní haly se otevře v 19 hod
Lístky k dostání v Ticketstream, www.ticketstream.cz nebo na tel.čísle +420 224 263 049,
Ticketpro, www.ticketpro.cz nebo na tel.?ísle +420 296 329 999
Cena lístku je 499,-Kč.

Informace o Kelis:

KELIS vtrhla do hudebního sv?ta v roce 1999. Ve?ejnost zaujala singlem „Caught Out There“, kter˘ byl dopln?n textem „I hate you so much right now!“. Na jejím nejnovějším albu s názvem „Tasty“ najdeme samé hitovky, včetně singlu jako je „Milkshake“, který byl oceněn Grammy a dalšími hity jako „Trick me“, který se držel v českých hitparádách mezi prvními. Kelis spolupracovala prakticky se všemi nejžádanějšími hip-hopovými a R&B producenty včetně the Neptunes, Andre 3000 z Outkast nebo s Raphaelem Saadiq. Kelisin nejnovější singl „In Public“ právě vyšel v Evropě.

Pro bližší tiskové informace a pro rozhovory s účinkujícími, prosím kontaktujte: Fision Group (Jana Horáčková), tel.: +420 222 516 261 nebo e-mail: jana@fision.cz

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná