Keith Murray vsadí na Redmana s Erickem Sermonem

Pan charisma, styler a horkokrevný mistr ceremonie z hlučného uskupení Def Squad je člověk, jehož první singl "The Most Beautifullest Thing in This World", otevírací sloku v LLově "I Shot Ya Remix", či skladbu "The Rhyme" z výtečné desky "Enigma" si budu pamatovat i za dalších deset let.

Poslední a již tři roky starý příspěvek jeho sólové diskografie "He´s Keith Murray", na němž Keith neměl zrovna šťastnou ruku s výběrem producentů, je zapomenut. K úspěšné náladě let minulých mu proto nyní dopomůže The Green Eyed Bandit, neboli jméno, díky němuž prorazil.

I když se v kuloárech v souvislosti s titulem pátého studiového alba čato skloňoval název "Beautifully Ugly", počin nakonec dostane jméno "Rapmurrfoebia". A proč právě takto - na první pohled značně nesrozumitelné - slovo? "I see what they want from me. My new album is a true representation of the Culture of Hip Hop."

Vše startující singl "That´s Why U Lovin´ Me", jehož beat vzešel ze studia zmíněného Ericka Sermona (samotný E-Double bude na produkci doplněn minimálně trojicí Redman, Omen a Mike City), představí i Jamala a emceeho domovskou crew Legion of Doom, jejíž vlajku ponesou 50 Grand a Kell Vicious.

Termínem T je duben 2007. Ještě předtím, než LP Koch Records vůbec vypustí, se je ovšem možno těšit na mixtape "Don´t Hate Me Cause I´m Beautiful", jenž nahrazuje původně zamýšlenou nahrávku "Kickin´ Your Ass Inc. Vol. 2". Jo a mimochodem, poté, co si Keith Murray a Funk Doctor Spock vyčistí stoly "zaneřáděné" vlastními projekty, je aktuální i nový materiál od Def Squad!

Keith Murray na MySpace

Zdroj: http://funkdoc.com

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná