Keith Murray se lehce opozdí

Osoba, jež svým partem neskutečně otevírá deset let starou hymnou "I Shot Ya (Remix)", a která se za poslední dobu připomněla díky několika dissům směřovaným na novou akvizici G-Unit Mobb Deep, se pomalu připravuje na svůj comeback na "hřiště", na něhož se vrací po dvou a půl leté herní pauze uběhnuvší od vydání jeho poslední desky "He´s Keith Murray". Jedenatřicetiletý emcee disponující jedním z nejcharismatějších hlasů scény, který je už moře let profesně spjatý s klubem bombéru z Def Squad, prý v současnosti finišuje se závěrečnými úpravami na jeho novince "Beautifully Ugly", který by se měla z útrob Koch Records vydat dobývat svět v prvním čtvrtletí roku 2006.

 

Co se týče závěrečné nominace, na lavici hostů prozatím sedí jen jeho spoluhráči Erick "The Green Eyed Bandit" Sermon, jenž by si měl na svá bedra naložit největší porci produkce (o zbytek se postará např. Scott Storch nebo Rockwilder) a Funk Doctor Redman (jeho singl "Rush The Security" už fans znají, s další řadovkou "Red Gone Wild" snad bude skórovat v závěru roku), ovšem zajisté nezůstanou osamoceni. Jelikož patří styler Keith Murray (jenž si před nějakou dobou odseděl v connecticutském vězení 33 měsíců a i loni se kvůli blíže nespecifikovaným problémům do chládku na pár měsíců vrátil) mezi mé oblíbené mc´s, doufám že ho dva roky starý odchod od Def Jamu  "po Italsku" nikterak nepoznamená, a že se dočkáme grandiózního návratu.

 

 
Novinka z 19. 6. 2005 (Krysa)
Keith Murray slibuje novou muziku na letošní rok

Keith Murray vydal předloni podle mě skvělé album "He's Keith Murray". Od té doby akorát nahrál dissovku na adresu Prodigyho, hostoval na poslední desce Ericka Sermona a na CD vypustil "Kickin' Ass Inc Mixtape vol. 1".

Na letošní rok Keith hlásí návrat a pár připravovaných projektů. Všechny z nich jsou sice fanouškům slíbeny, o žádném z nich ovšem nejsou známy podrobnosti. Nejprve by mělo přijít DVD "Banned from the Industry" a zhruba ve stejnou dobu nové sólové album "Beautifully Ugly". Nakonec bude Murray mít nové oficiální webové stránky.Novinka ze 7.10.2003 (Krysa)
Keith Murray si chce mailovat s fanoušky
Je to sotva 4 měsíce, co nám křaplavý hlas z trojice Def Squad nadělil album "He's Keith Murray" a už informuje o přípravách dalšího elpíčka. Zatím je nahráno 9 skladeb a prozatimní datum vydání je stanoveno na jaro roku 2004. Název alba není znám, jedna věc je však jistá: nejvyde na Def Jamu.

Důvod jeho odchodu je klasický: neshody s nadřízenými a omezování tvůrčí svobody. Navíc obviňuje Def Jam z nedostatečné propagace jeho posledního alba. Keith tyto podmínky nehodlal dále snášet a založil proto svůj vlastní nezávislý label, nazvaný Head Rush. Zároveň posílá zprávu svým fanouškům, že chtějí-li mu něco vzkázat, mohou mailovat na kmurrayrap@aol.com. "Chci, aby mi lidé byli nablízku a budu připraven odpovídat", řekl Murray.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná