RUKAHORE_SHOP_BANNER

Když ti Masta Ace servíruje jednu ze svejch nejosobnějších výpovědí...

Veterán Masta Ace je zpátky ve hře! A to rovnou s jedním z nejlepších beatmakerů týhle galaxie, kanadským mazákem Marco Polem! Jejich společný dítě má název "A Breukelen story" a termín narození je určeno na datum dnešní a to na 9.11.2018, takže kontroluj svýho vrchního dýlera hudby a nenech si tenhle boombapovej čardáš o 14-ti vypalovačkách z centra Brooklynu 100% ujít!

"Still Love Her" (že by menší parafráze na Commonovu klasiku "I Used To Love H.E.R."?) vypráví o letmém setkání a nenaplněný lásce mezi Acem a jednou jeho důležitou ženštinou v jeho životě. Tenhle svůj niterní zážitek se rozhodl sdílet s mlaďasem Pearlem Gatesem a musim uznat, že jim ten neveselej zážitek fakt věřim...
 
Minulej měsíc taky člen legendární Juice Crew a instrumentální přísňák Marco Polo poslali do světa nádherně natočenej singl "Breukelen 'Brooklyn" na featu s parťákama ze Smif' n 'Wessun, o kterym frontman eMC říká: "Breukelen je oslavou města, v němž jsem vyrůstal. Existuje mnoho písní o Brooklynu, ale tolik ho líčilo v negativním světle. Toto filmové video ukazuje Brooklyn ve své kráse a rozmanitosti."
 
Koncept alba, jehož se účastní také Pharoahe Monch, Lil Fame, Styles P, eLZhi, Smif N Wessun či Pav Bundy, se točí okolo Marca Pola, který se stěhuje do Brooklynu z Toronta v Kanadě. "Breukelen" je holandský hláskování Brooklynu. Nizozemci si ho sebou přinesli při jejich stěhování do nového světa a mezi touto migrací lidí ze země tulipánů a přesunem Marca Pola z Toronta je určitá paralelní rovina.
 
It Was All a Dream!

Mr. Ziky Zí

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná