Kdo všechno by ještě letos mohl výrazně udeřit?

Dle plánů nás letos čeká bohatá rapová sklizeň. Kromě toho, že se vrací mnoho dinosaurů, jejichž vyjmenováváním vás nyní nehodlám zdržovat, dorazí i stálice. Pár jmen, která by v boji o přední příčky fanouškovské přízně nemusela hrát podřadnou roli, předkládám.

Beethoven si prý vždy předtím, než začal skládat, lil na hlavu ledovou vodu. Vůbec netuším, zda podobné způsoby praktikuje i The Alchemist, leč vím alespoň to, že jeho debut pod křídly Shady/Aftermath ponese titul "Chemical Warfare". Ohledně účasti Eminema je věc stále nejistá, leč Mobb Deep, Stat Quo ani Obie Trice absentovat nebudou. Mimochodem, proslulý producent by chtěl tentokrát i více rapovat, což je zpráva, jež by mohla leckoho - obzvláště po jeho prosincovém výkonu v Praze - překvapit. A kdy že mu to vyjde? Údajně v létě.

T.I. bude mít těžkou pozici. Jeho předchozí deska "King" je synonymem úspěchu, a proto nehrozí, že by měla novinka "T.I. vs. T.I.P.", s níž se počítá pro druhé čtvrtletí, menší ambice. Půjde o rapperovo čtvrté sólo pod vlastní značkou Grand Hustle a podle předběžných zpráv na ní přijmou pozvání B.G., Young Jeezy, Lil Wayne a snad i Jay-Z. Scott Storch, The Neptunes či Timbaland se pak netají tím, že budou mít na albu beaty.

Podsaditý Beanie Sigel hodlá novým albem "Return of the Mack" definitivně vycouvat z (pro něj nepohodlné) garáže Roc-A-Fella/Def Jam. Ačkoliv zatím není potvrzeno místo jeho nové domoviny, v pár posledních měsících se diskutovalo zejména o zájmu ze strany Koch Records. Potencionálními producenty pro album jsou Dre & Vidal či Akon, jenž by se měl vedle Busty Rhymese, Scarface a Ludacrise podílet i na stránce vokální. 

Charismatický newyorský styler Jadakiss již má údajně třetinu příštího alba "Kiss My Ass" hotovou, ale ještě není zcela rozhodnut, zda ho vydat prostřednictvím Interscope, nebo Koch. O poznání jasnější je situace na produkci - Swizz Beatz, Scott Storch nebo Hi-Tek jsou důkazem toho, že v tomto směru by se šetřit stoprocentně nemělo. Další detaily jsou však kvůli případnému bootleggingu, s nímž má tolik zkušeností díky LP "Time Is Money" jeho kolega Styles P, prozatím neznámé.

Juelz Santana má být autorem jednoho z nejvíce očekávaných alb. Nahrávka "Back to Business" podle všeho vyjde na Def Jamu a nejmladší a podle mnohých i nejnadanější člen Diplomats crew by chtěl překonat svou platinovou dvojku již ve druhé polovině roku. Nad produkcí se zatím kromě účastí The Heatmakers vznáží otazník, leč hosté jako Lil Wayne, Paul Wall a zbytek Dipset rodiny by měli být potvrzeni.

Zdroj: HHNLivve

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná