Kdo všechno bude a nebude na Fiftyho albu?

Fiddy byl dva dny zpět na návštěvě v Londýně, během níž zavítal i do rádiové show Tima Westwooda, kterému prozradil několik faktů ohledně jeho očekávané nahrávky "Curtis". Deska bude mít dva termíny vydání - nejprve bude mít tu čest 25. června Velká Británie a o den později se usměje štěstí i na trh v rapperově rodné Americe.

Ve studiu už se nahrávalo s Kanye Westem, Pharrellem, Swizz Beatzem, Polow Da Donem, Will.I.Amem a pochopitelně i s Dr. Drem a údajně panuje nálada jako před vznikem "Get Rich Or Die Trying".

Ještě než se samotná deska dostane definitivně na pulty, měly by být vydány 4 tracky (již zveřejněný "Straight to the Bank" je pravděpodobně jedním z nich), jimiž jsou "Come and Go" s beatem Dr. Dreho je údajně neoficiálním druhým dílem megahitu "In The Club", "Amusement Park" a "Follow My Lead", v němž je ke slyšení Robin Thicke. Všechny zmíněné skladby dostanou i vizuální podobu v podobě videa.

Něco málo se špitá i o účasti Timbalanda s Justinem Timberlakem a na čerstvém materiálu nejen pro Fiftyho právě v těchto dnech maká i Eminem. V rámci promo je v plánu i minimálně pět velkých koncertů nejen v Améru.

Zdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná