RUKAHORE_SHOP_BANNER

Karaoke Tundra vydává album

Tak a mám tu pro vás jednu horkou novinku, sice se nejedná o žádný skandáleček, ale i tak by Vás to mohlo zajímat. Po dlouhém čekání Roots Manuva konečně vyhlásil víteze soutěže o nejlepších 5 remixů na skladbu Witness. Mezi pět nejlepších se nakonec vešel i Karaoke Tundra, ukrajinský to producent, který pobývá blízko Trnavy. Těchto pět nej remixů vyjde v nákladu 1000 ks na labelu Big Dada! Takže doporučuju si toto jméno dobře zapamatovat : Karaoke Tundra!!!
Karaoke Tundra? Jo správně, je to ten, co postoupil v dalším kole soutěže kterou vyhlásil Roots Manuva. Šlo o to, kdo udělá nejlepší instro ke známé hýmně Witness(videoklip). Jak sme již zde informovali, podařilo se mu postoupit do finálového kola, kde je celkem 24 vyvolených z celkově 435 přihlášených producentů. Bohužel sám Manuva celkového vítěze ještě nevyhlásil. Rozhovor s tímto producentem si můžete přečíct zde.

Tisková zpráva:

Dlouho očekávané první album Gastarbeiter od zkuvového podivína ukrajinského původu Viktora Tverdochlibova, zjevujícího se pod jménem Karaoke Tundra, známého především ve světě net labelů, ale i různých kompilací současné elektronické hudby právě spatřilo světlo světa. Je to tak trochu pokračování EP Urban Love Story (Neonarcist, 2004), po kterém málo kdo věřil, že KT, který si oblíbil krátkometrážní tracky, dá dohromady opravdové "dlouhohrající" album. Výsledek je zde!
Můžete očekávat pestrou směsici prapodivných samplů a lo-fi estetických hrátek s hip-hopovou rytmikou, ale zdaleka ne jen jí. Kdo si chce zavzpomínat na své oblíbené dětské seriály a neodradí ho ani lechce úchylná atmosféra samplovaného dobrodružství v comicsovém duchu, je to album právě pro něj.....
Kromě hlavního protagonisty se na albu podíleli, a také ho notně okořenily svou invencí, tyto hostující hudebníci: frontman skupiny Ememvoodoopöká Bourek, slovensky turntablista DJ Spinhandz, a další elektroničtí producenti jako OK_01,
(který je taktéž členem ukrajinského tria The Moglass), MMtm, Blue M či projekt Mastroianni. Album obsahuje i remix skladby Television od Neutrina. O výtvarnou stránku se pro tentokrát postaral Scuott ze dizajnérské skupiny Reserve07.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná