Kanye West napodobil Mos Defa a také on se oficiálně přejmenoval. Jeho nový pseudonym zní...

Kanyeho Westa (41) potkalo to samé, co Mos Defa. Také on si v určité fázi kariéry mění své profesní jméno. A zatímco o tři roky starší Black Dante z Black Star se svého času "reinkarnoval" do Yasiina Beye, chicagský autor alb "The College Dropout", "Late Registration" či "Graduation" si odteď nově říká pouze Ye.

Excentrický mluvčí jedné hiphopové generace, jemuž možná v domácím studiu utírá prach z jeho mašinek Kim Kardashian, o tom informoval na svém Twitter účtu, kde oznámil, že už dál nechce vystupovat pod svým celým civilným jménem.
 
Jak známo, jeho předposlední sólová nahrávka nese právě název "Ye". A protože americký lid rád zkracuje a vše si ulehčuje, titulování Ye nebo Yeezy, což už je pár let i značka jeho tenisek pod patronátem adidasu, už je poměrně zavedené.
 
Ovšem kdoví, po definitivním vypuštění (stále se tak totiž nestalo) již devátého studiového počinu "Yandhi" možná bude chtít být časem známý jako Yandhi. Do té doby však vítejte v éře Ye. Jakmile zveřejní s chicagským krajanem Chance The Rapperem novinku "Good Ass Job", jméno Kanye již budete hledat v "credits" stejně marně jako Jaromíra Jágra na soupisce Calgary Flames.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná