RUKAHORE_SHOP_BANNER

Juvenile začíná druhou desítku

Jak jsem již avizoval ve druhé polovině předchozí novinky, potentní emcee jménem Juvenile dodržuje slovo a ve druhé polovině letošního roku přijde s dalším studiovým albem, na kterém právě pracuje a jemuž dal jméno "Reality Check". Terius Gray, jak zní umělcovo vlastní jméno, si na něj pozval tým hostů, jenž čítá jména jako Ludacris, Fat Joe, Brian McKnight, Trey Songz, či EightBall. LP, které bude jeho prvním od odchodu z bývalé domoviny Cash Money Records, by se mělo, pokud se nestane nic nepředvídatelného, urodit 23. srpna letošního roku u Atlantic Records. Předskočí mu singl "Animal".


Novinka ze 14. 9. 2004 (Os10)
Juvenile se ohlédne za svou dosavadní kariérou
Juvenile, rodák z New Orleans, který je ve hře od roku 1995, kdy debutoval s albem "Being Myself", ještě v letošním roce hodlá vydat desku s více než jasným názvem "Juvenile´s Greatest Hits", jež by měla zmapovat jeho zajímavou kariéru, během níž do světa vypustil rovných deset dlouhohrajících počinů (tím posledním bylo pár měsíců staré LP "Beginning Of The End"). Největší hity, které se ve výsledné podobě opírají o devatenáct skladeb, uzavřou umělcovu kariéru u labelu Cash Money Records. Juvenile už totiž nedávno podepsal dlouhodobý kontrakt s Atlantic Records, kteří by mu měli vydat další studiové album v roce 2005.

"Greatest Hits" mimo jiné obsahují crossover "Slow Motion" s hostující Soulja Slim, který po dva týdny figuroval na hodně sledovaném žebříčku Billboard Hot 100. Jen dodám, že zmíněný host samozřejmě nezůstane osamocen, protože se zde nechají slyšet i Wyclef Jean a Ying Yang Twins.

Greatest Hits :
"Intro"
"Slow Motion" (remix)
"Back That Thang Up"
"Ha"
"Rich N*ggaz"
"400 Degreez"
"In My Life"
"Bounce Back"
"Slow Motion"
"Set It Off"
"Set It Off" (remix)
"Mama Got A**"
"U Understand"
"Never Had Sh*t"
"Lil' Boyz"
"I Got That Fire"
"Solja Rag"
"Juvenile on Fire"
"Follow Me Now"

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná