Justin Timberlake s Timbalandem a Rick Rubinem na beatu

Timbaland, Rick Rubin (dělal už i s Red Hot Chili Peppers, či Johnnym Cashem) a Will.I.Am z Black Eyed Peas. Toť trio producentů, které pracuje na druhé sólo desce "Future Sex/Love Sounds", jáž by chtěl bývalý frontman chlapecké skupiny NSync předložit již v září tohoto roku. Will.I.Am, jenž stojí za produkcí Bustova hitu "I Love My Bitch" a momentálně je zaneprázdněn i prací s Q-Tipem, Kelis, Nasem, či Too Shortem, se na adresu dávné první lásky Britney Spears nechal před pár měsíci slyšet:  "I can't explain it, that's how dope it is...He just surprised me again. I was surprised that I was even going to like Justin Timberlake. Then he turned me into a fan, and I've become a fan. That means you are so talented that you are changing people's vocabulary."

 

Ostatně, kdyby Timberlakea, který hostoval i na jejich březnovém EP "Renegotiations: The Remixes", nerespektoval, těžko by společně mohli tvořit produkční duo s názvem JAWBreakers. Jen dodám, že jméno prvního singlu, který by měl být vypuštěn do éteru 7. července, je "SexyBack" a jeho produkci ošéfoval pod dohledem Timbalanda a Naste Hills sám Justin. Celé album by se pak mělo zjevit na pultech 12 září.

 

P.S.: Po zmíněné Britney, jež by měla na své novince i rýjmovat a Christině Aquilera, které šil pro její poslední double disk beaty na míru sám DJ Premier, je Timberlake dalším umělcem z bývalého Mickey Mouse Clubu, jenž postupem času začal koketovat s rapovou scénou.

 

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná