Jus Allah v kolaboraci s Bomshotem!

Asi máloco překvapí v poslední době tolik jako kolaborační album Jus Allah a Bomshota. Jus Allah, který se vrátil loni k Jedi Mind Tricks a dal pár tracků z “Violent By Design“ i na pražském koncertu, to totiž pěkně schytal na Bomshotově mixtapeu z konce roku “Kill Em All“. Kromě toho, že se zde objevilo asi pět tracků, kde Jus Allah hostuje (byly sice už staršího data), se tu vyskytla i pecka “False Gods (Jus Allah Diss) “, kterou Bomshot začíná ve stylu: „Mluvil jsem s bohem a řekl mi, že Jus Allah je na hovno…“ Dál pokračuje s narážkou na Jusův návrat do Jedi Mind Tricks a vůbec celkově to Jus Allah pěkně schytá.

 

Asi se jednalo jen o „přátelské škádlení“, protože Jus Allah nepatří k těm, kteří by podobný výpad přešli mávnutím ruky. Každopádně se nyní na webu SandBox Automatic objevilo info o projektu “The Devilz Rejects: Necronomicon“, který má vycházet poslední březnový den. Že se nejedná o bublinu potvrzuje i udělaná stránka na myspace. Kolaborace to vypadá velmi zajímvě, Jus Allah i Bomshot jsou skutečně suroví a hrubí, stačí si pro ilustraci poslechnout jejich alba “All Fates Have Changed“ nebo zmiňovaný mixtape “Kill Em All“, takže náplň “The Devilz Rejects: Necronomicon“ je celkem jasná.

 

Ven se před pár dny dostal bootleg, který nese stejný název jako “The Devilz Rejects: Necronomicon“, jenže ten obsahuje jen 13 tracků a povětšinou staršího data. To nové album by se snad mělo skládat z výhradně z nového materiálu a hostů GZA, Virtuoso, Chan, Singapore, Ripshop, T-Ruckus, Chief Kamachi.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná