Jus Allah se vrací k Jedi Mind Tricks

Celkem nečekaný zvrat nastal okolo Vinnie Paze a Stoupea. V době, kdy jsou na vrcholu svých sil a známosti svého jména, se rozhodli dát zpět do kupy s Jus Allahem. Ten odešel krátce po vydání zlomového alba "Violent By Design", myslím, že kvůli studiu na vysoké, jenže během jeho pauzy se JMT pěkně rozjeli a Jus Allah se zpátky již nedostal.

Mezitím vydával na málo známém , ale o to kvalitnějším labelu Omnipotent. Teď je zpátky a Jedi Mind Tricks jsou opět kompletní.


Novinka z 17. 1. 2005 (Shaft)
Jedi Mind Tricks v Evropě!
Bohužel ne v Čechách. Přesto přijíždí dvojice nekompromisní Vinnie Paz a producent Stoupe poprvé v jejich kariéře do Evropy a šance je vidět se nemusí dlouho opakovat. Když budu brát jako pozitivní zprávu, že Jedi Mind Tricks vůbec přijedou do Evropy, tak ta špatná je, že těch koncertů je jen devět.

Vše totiž komplikuje nahrávání Army of the Pharaohs, jejímiž členové jsou i právě Jedi Mind Tricks, spolu se 7L & Esoteric, Virtuosem nebo třeba Bahamadií. V Evropě dají sice jen těch zmíněných 9 koncertů, ale minimálně Německo stojí za cestu, protože Berlín neleží od hranic tak daleko. Jinak Jedi Mind Tricks se sami vyjádřili, že jim je zkrácené tour líto a v létě se do Evropy vrátí, takže jméno headlinera letního Kempu je snad jasné:).

Jedi Mind Tricks Tour Dates:
2/19/05 - Zurich, Switzerland - Rote Fabrik
2/20/05 - Barcelona, Spain - TBA
2/21/05 - Madrid, Spain - TBA
2/22/05 - Munich, Germany - Backstage
2/23/05 - Berlin, Germany - H20
2/24/05 - Duisburg, Germany - Mad Flava
2/25/05 - Nijmegan, Holland - Doornroosje
2/26/05 - Hengelo, Holland - Metropool
2/27/05 - Amsterdam, Holland - Melkweg


Novinka z 30. 8. 2004 (Shaft)
Jedi Mind Tricks a jejich nový singl
Jedna z největších událostí podzimu se rychle blíží. Po necelých třech školních týdnech vydají Jedi Mind Tricks své čtvrté regulérní album. Jmenovat se bude, jak už bylo několikrát řečeno, "Legacy Of Blood" a vyjde 21. září na labelu Babygrande.

První ochutnávkou z připravovaného alba je singl "Before the Great Collapse / On the Eve of War".

Strana A
01. Before the Great Collapse
02. On the Eve of War f. GZA (Julio Chavez Mix-Clean)
03. Before the Great Collapse (Inst)

Strana B
01. On the Eve of War f. GZA (Meldrick Taylor Mix-Clean)
02. On the Eve of War f. GZA (Julio Chavez Mix-Dirty)
03. On the Eve of War f. GZA (Julio Chavez Mix-Inst)


Novinka z 24. 8. 2004 (Shaft)
Jedi Mind Tricks shání promotéry
Dvojice Stoupe a Vinnie Paz patří mezi moje nejoblíbenější kapely. Poslední album "Visions Of Gandhi" bylo jedním z nejlepších za rok 2003. Letos budou Jedi Mind vydávat album nové, které pojmenovali "Legacy Of Blood" a vyjde 21. září.

Nepsaným pravidlem je, že kapely jezdí k novému albu turné. Vyjímkou nejsou ani Jedi Mind Tricks, kteří čtyři dny po oficiálním vydání zahajují turné v Chicagu a následující měsíc pojedou po Severní Americe.

JMT ale nechtějí zůstat jen v rodné Americe, ale rádi by se koukli i do Evropy a tak shánějí promotéry, kteří by zajistili koncerty v Evropě počátkem roku 2005.

Pro všechny případné zájemce, kteří by se chtěli o koncert pokusit ať kontaktují The Agency Group na mailu: mikemori@theagencygroup.com a počítají s mojí účastí.


Novinka z 25. 8. 2003 (Youry)
Jedi Mind Tricks představují Gandhího vize
Zvířecí americkej rap, na který po předešlé desce "Violent by design" čekáme už tři roky odstartoval našláplej single "Animal rap", kde si pohostoval i fejmový Kool G Rap. Však v pořadí již třetí album téhle party z Filadelfie, Jedi Mind Tricks, nese název "Visions of Gandhi" a spatří světlo světa 26.srpna a vyjde v jejich novém domově, labelu Baby Grande Records.


Produkci bude mít klasicky na starosti Stoupe a.k.a. The Enemy Of Mankind a za mikrofónem budou Ikonn aka Vinnie Paz aka the verbal hologram (bohužel už bez Jus Allaha) a doplňovat lidé jako Canibus, Outerspace, Kool G Rap, Non-Phixion, Percee-P, Ras Kass, Tragedy Khadafi.


Novinka z 17. 3. 2003
Jedi Mind Tricks se blíží světelnou rychlostí
Tito rytíři hvězdných válek se nám představili dvěma deskama a zanechali v nás šanci říct tak maximálně dvě slova: "tsi krávo" - tahle šlapající sestava, která nechce nic oslazovat šlape jak feťačka bez prachů. Nejžhavější zpráva však je že už snad brzy budeme moci očekávat nové album, které ponese název "Visions of Ghandi". To slibuje spoustu zajímavých hostovaček, ještě nepotvrzených, jako všechno kolem alba, ale velmi nadějných: Non-Phixion, Apathy, Esoteric, Kool G. Rap, Tragedy Khadafi, Canibus, Supernatural a Outerspace.

První singl (pouze na CD, na vinylu vyjde později) vyšel koncem ledna na jejich novém labelu Baby Grande Records, který se stal domovem pro spoustu zajímavých jmen a my vám o něm určitě něco povíme v Label infu. Singl se jmenuje bezmezně "Animal Rap" a hostuje nám tu legenda Kool G. Rap, produkoval samozřejmě dvorní pan skladatel Stoupe a.k.a. The Enemy Of Mankind, který vás svýma peckama vystraší víc než již krvavý nůž na krku. Je tu také remix, zase od Stoupeho, ten ale nebude na albu, takže proto je výhodou toto CD mít, další je výhoda je bonus 20minutového rozhovoru Fat Tony The Ill Sicilian s Vinnie Paz, rapujícím frontmanem JMT.

Tracklist:
01. Animal rap (Arturo Gatti mix) (featuring Kool G. Rap) (dirty)
02. Animal rap (Micky Ward mix) (dirty)
03. Animal rap (Arturo Gatti mix) (featuring Kool G. Rap) (clean)
04. Animal rap (Micky Ward mix) (clean)
05. Animal rap (Arturo Gatti mix) (instrumental)
06. Animal rap (Micky Ward mix) (instrumental)
07. Animal rap (Arturo Gatti mix) (featuring Kool G. Rap) (acapella)
08. Vinnie Paz interview with Fat Tony The Ill Sicilian

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná