Junior M.A.F.I.A. se vrací

Při vyslovení jména Junior M.A.F.I.A. se mi i v dnešní době první vybaví, že jde o partu okolo Biggieho Smallse a Little Kimberly. Jenže časy, kdy pod touto hlavičkou vystupovalo dotyčné duo za asistence Lil Ceaseho, jsou samozřejmě nenávratně pryč. Nynější základní sestavu Junior Masters At Finding Intelligent Attitudes totiž tvoří "jen" trojice ve složení Lil´ Ceasar, Klepto a Banger. Těm již co nevidět, přesněji řečeno 17. května letošního roku, vychází dlouhohrající LP "Riot Muzik", které se tak po deset let starém "Conspiracy" stane teprve druhým řadovým počinem. Jména hostů jako Jadakiss, Method Man, Prodigy, či ve dvou případech "oživený" Notorious B.I.G. zaručují, že by o úplně zbytečný pokus jít nemuselo. Za dva týdny budeme moudřejší...

Track Listing :
1. Riot Music
2. Just Us
3. Die Anyway (w/ Jadakiss)
4. Why U Wanna
5. Nothing Wrong (w/ Method Man)
6. Highest Title (w/ The Notorious B.I.G.)
7. Let’s Get It On (w/ The Notorious B.I.G.)
8. Come Get Me
9. Wish U Was Mine
10. Put Down Ya Gun
11. Ask About Me (w/ Prodigy)
12. Fall Back
13. Do Da Damn Thing
14. Guap (Bonus Track) (w/ Minnesota & Boss Money)


Novinka ze 6. 8. 2004 (Os10)
DVD zmapuje kariéru Junior M.A.F.I.A.
Psal se rok 1995 a uskupení kolem Biggieho Smallse, říkající si Junior M.A.F.I.A., slavilo úspěchy se svým albem "Conspiracy". To oplývalo hitovkami jako "Get Money", či "Player´s Anthem" a patřilo k několika málo hip hopovým tělesům, které v tehdejší době na východním pobřeží udávaly tempo. Kromě Notoriouse ještě základní sestavu tvořilia female mc Little Kimberly s Lil´ Caesarem. A právě druhý jmenovanný ve spolupráci s Ground Zero Entertainment hodlá letošní podzim vydat DVD s názvem "Chronicles Of Junior Mafia". To má být na pultech k mání už od 26. října tohoto roku.

Dokumentární film bude kromě klasického materiálu o skupině a jejich světlejších i tmavších momentech kariéry věnován také samotnému Biggiemu, protože nás prý čeká více informací ohledně jeho tragického úmrtí z 9. března roku 1997. Snímek si dále posvítí i na nejrůznější fámy, vztahy, pověsti a incidenty, které se vztahují k Junior Mafii, jenž před pár týdny do světa mimochodem vypustila své rekapitulující "Best Of". Vše bude doplněno o názory a rozhovory jak s hlavními aktéry, tak i kolegy z branže. Své si k tomu tedy kupříkladu poví N.O.R.E., Foxy BrownM, Lil' Kim, Faith Evans, či Christopherova matka Ms. Wallace.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná