RUKAHORE_SHOP_BANNER

Juggaknots definitivně přišpendleni zpět na mapě

Poslední říjnový den je na novinky bohatý. Své zbrusu nové záležitosti předkládá hned několikero jmen, mezi nimiž nechybí ani C.L. Smooth, X Clan, Jim Jones, Flava Flav, AG, 8Ball, Pitbull, či The Juggaknots. No a právě posledně zmíněná parta Juggaknots patří do kategorie interpretů, u nichž nemůže být o větším než malém množství míry očekávání a natěšení sporu. Takový Ondra, jenž se o dotyčných podzemních jezdcích z Bronxu zmiňuje i v aktuální rubrice "Přímo z kotle", by mohl vyprávět.

Starší, přesto nic ze svého lesku neztrativší LP "Clear Blue Skies", k jehož re-releasu došlo před třemi lety, se tedy dočká svého sourozence, jemuž bylo zvoleno jméno "Use Your Confusion", už 31. října. Není žádné tajemství, že celý "porod" zaštiťuje firma Amalgam Entertainment za účasti spolupachatelů Wordswortha, Slick Ricka, či Sadata X z Brand Nu, jimž potřebnou a doufám že úrodnou půdu poskytli producenti DJ Eli, J-Zone, Oh No či B-Money, jehož si možná vybavujete jako producenta Fiddyho skladby "Hustlaz Ambition".

Nad momentální lyrickou výkonností sourozenců Breeze Brewina a Buddy Slima (Fever The Kida), které doplňuje Queen Heroine, v souvislosti s jejíž osobou si přeji, aby byla drzejší více než Hurricane G a Heather B dohromady, se sice - alespoň pro mě - pořád vznáší velký otazník, nicméně v jejich případě přeci jenom nejde o žádné "zajíce v pytli". To je rap, chápeš?

Na jejich MySpace se samozřejmě dozvíte více, nemluvě o ukázkách (nejen) aktuální tvorby.

Tracklisting:

01. Here Comes…
02. Hey
03. Namesake
04. Leon Phelps
05. Strip Joint
06. Liar, Liar feat. Wordsworth
07. Use Your Confusion
08. Smile feat. Castro
09. New $$$
10. Vows feat. Slick Rick
11. Daddy’s Little Girl
12. 30 Something feat. Sadat X of Brand Nubian
13. Movin’ the Chains
14. Never feat. Nine
15. Crazy 8’s feat. J-Treds, John Robinson, Pop, B-Slim, Big Tone, Shay Login, Wordsworth, Herawin, Sub-Con, Rob-O, Jax, Breeze Brewin

Zdroj: HHGalaxy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná