JT The Bigga Figga v čele Rap-A-Lot West

Pod label Rap-A-Lot Records, který založil James Prince, spadají jména jako Geto Boys, Scarface nebo Z-Ro. Společnost se nyní rozrůstá o sekci pro západní pobřeží USA, Rap-A-Lot West. Hlavou této pobočky se stal JT The Bigga Figga, který stojí v čele svého vlastního labelu Get Low. V jeho rámci mimochodem taktéž vznikla nová pobočka – Get Low Latin, jež v současnosti hledá nové talenty.


Bigga Figga se dokázal prosadit jako rapper i producent, ale je přesvědčen, že to bylo především jeho úspěšné tažení s rapperem The Game, který lidi z branže definitivně přesvědčil tom, že má dostatečné manažerské schopnosti a dokáže zvládnout provoz nové pobočky. Byl to právě on, kdo objevil rappera na Hip Hop Summitu v LA roku 2002 a upsal jej s tím, ať ze sebe vydá tolik materiálu, kolik jen může. Ze vzájemné spolupráce vzešla alba ''West Coast Resurection'', ''Untold Story'' a ''Untold Story Vol. 2''. Po obrovském úspěchu alba ''The Documentary'', které již bylo pod taktovkou G-Unit a Aftermath, nikdo nepochybuje, že Figga vsadil na správného koně.


Pod Rap-A-Lot West má v nejbližší době (v prosinci?) vyjít projekt představující Mikea Jonese, Scarface, JT The Bigga Figgu a další.

 
Zdroj: AllHipHop, Rapstation.com, WorldWideConnected

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná