Jsou Pete Rock & C.L. Smooth znovu usmířeni?

I když by si na to ještě před pár měsíci nikdo nevsadil ani dolar a i největší optimisté možnou budoucí spolupráci považovali za absolutně nemyslitelnou věc, prominentní osobnost Pete Rock se přeci jen bude podílet na C.L. Smoothově sólovém debutu, který ponese název "American Me" a (oproti původním zářiovým předpokladům) vyjde 17. října u Shaman Work Recordings.

Jejich společný track "It´s A Love Thing" je prvním záchvěvem znovunalezení společné cesty od jejich druhé "rozepře", k níž došlo v roce 2004 a určitě také jaksepatří naladí na Pete Rockovo očekávané sólo "NY´s Finest" ohlášené u labelu Nature Sounds. Co se týče ostatních, beaty se živících, tváří, které přiloží svou ruku k dílu, tým je poskládán ze jmen Arsonist z Heatmakerz, Kaygee a Tramp z Divine Mill a Mike Lowe.

"American Me" by mělo být zasvěceno celkovému "nepochopení" a vůbec mylným představám o některých věcech. C.L., jenž vypomohl A.Z.ímu s trackem "Magic Hour" a objevil se i v remixu J.R. Writerova songu "Mesmerize", se k tomtu vyjádřil: "It 's about the things people say, the things people perceive, right or wrong it's about the speculations that we force on each other. I am spelling it out, politically and personally. I'm bringing the real deal, in spite of everyone and everything else. My lyricism isn't about brute force; instead it showcases what I've come up against and why I'm still here."

Ať už jste slyšeli oba singly "American Me}Smoke In The Air", nebo nedávný mixtape "Best Of CL Smooth", který sedmatřicetiletý rodák z newyorského New Rochelle spáchal s deejayem J. Periodem, určitě mi dáte za pravdu, že by nemuselo jít pouze o nějaký vetchý návrat po staré slávě toužícího penzisty, ale o plnohodnotné ambiciózní LP, které se ani v tak natřískaném roce, jako je ten letošní, neztratí. 

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná