J.Rawls s novou deskou i singlem

Je téměř neuvěřitelné, kam se dokázal J.Rawls dotáhnout. Lone Catalysts nejsou nijak extra známá kapela, proto zrovna dobrou výcozí pozici neměl, ale dnes před ním smeká půlka producentů. I Oh No v rozhovoru pro časopis třeba zmíní, že je nadšen, že teď bude dělat beaty pro takový lidi jako jsou KRS-One nebo právě J. Rawls.

Nová deska, která ponese J. Rawlsovo jméno, se bude jmenovat "The Essence Of Soul" a vyjít by měla na podzim tohohto roku, konkrétně 19. září. Mezi hosty je spousta umělců ze Stones Throw i další jména, která jsou momentálně v kurzu.

Venku před albem je i první singl, který se jmenuje "Soul (Again & Again)".

J. Rawls - Soul (Again & Again):

01. Soul (Again & Again)
02. Bailar


Novinka z 15. 2. 2003 (K-Hill)
Srandista J-Rawls má nový fóry
J-Rawls
, byl bych už trapný, kdybych musel opakovat, že je z kapely Lone Catalysts, kterou jsme u nás viděli dvakrát. No, a jsem trapný. Já jen, že Rawls, který s kolegou J.Sandsem (ten vydal své EP, čti zde) mají stále hodně plánů (viz.níže), připravil nový materiál a chystá svoje druhé album "Histories greatest battles, campaigns and topics" na labelu Female Fun Records. Budou tu instrumentální výpomoci od Dose One, Fat Jon, který s ním vede projekt 3582, featuring tam má BJ Digby.

Album by mělo vyjít v těchto dnech a myslím, že se máme na co těšit, Rawlsová projazzlá produkce je opravdu dokonalá navíc chystá nějaké internacionální hostovačky a svým albem postihnout každého a všude. Myslím, že právě on to dokázat může. Dáme si tracklist:

[01] Hard rock - featuring BJ Digby
[02] The black brigade of Cincinatti (outcome) - featuring flute by Fat Jon
[03] The art of war
[04] Bobby seale bound and gagged
[05] Sixty-three is the jubilee
[06] Welcome to North Africa
[07] February 14, 1929
[08] A united front
[09] America, fulfill your promise
[10] The polar palms of Moscow
[11] Future - featuring Tavaris


S albem se samozřejmě ukáže i singl, s informacemi se vrátím. O dalších plánech, které Lone Cats slibovali se dočtete níže.


Info:
Female Fun Music

NOVINKA Z 3.6. (K-Hill)
Lone Cats vždycky s něčím přijdou
J.Rawls se svým bráchou J.Sandsem, známí jako Lone Catalyst (všichni je mohli vidět na akci Superrappin) letos vydali dvě věci: kompilaci "Bringing it home vol.1" a "The catalyst files". Jenže to ještě pro letošek není zdaleka všechno. Tak nejen, že Sands chystá svůj singl (novinka od Nastyho), ale mají pro nás další zajímavé věci. Vydávají singl inslandské dvojici Ant Lew a Maxiimus, jejichž singl ponese název "Wild out" a bude přes jejich crew a firmičku B.U.K.A. Entertainment k dostání na konci července, dokonce sem pochystali vostrej featuring od člena Artifacts El Da Senseiho, se kterým J.Rawls usilovně spolupracuje. J.Rawls je velmi pracovitá včela (spíše čmelák), jeho instrumentální počiny se po světě šíří přes Groove Attack a Female Fun Records. Ale dokonce připravuje projekty, kde se na hudbě nepodílí. Jedním z nich je track BJ Digby (také z kompilace Superrappin vol.2) a dalšího rappera Tavarise. Dále se účastní na singlu od S.P.I.R.I.T., kteří se představili na jeho kompilačce "Bringing it home" a který obsahuje tři pecky "4 U" (produkce sám J.Rawls), "Street politics" od Storm 9000 a poslední "Honey bun cafe" z produkce Fat Jona, z kapely Five Deez, která s Rawlsem sídlí v Ohio, Cincinatti, odkud je například dále ještě Hi-Tek, tedy skvělá producentská základna. Ještě ke všemu tomu se Lone Cats chystají vydat singl "Due process", tedy pecku, která se už stala pro svět klasikou a je jen zreeditována pro velký zájem posluchačů. Vyjde s úplně novým coverem v létě. A poslední věcí, kterou by Lone Catalyst chtěli stihnout je singl k jejich nastávajícími připravovanému čtvrtému albu "Good Music". Ten se bude jmenovat "Destiny" a zarapuje si tam i The 3rd, na druhé straně bude věc "The hustle" se soulovou zpěvačkou Venus Malone. Pak teprve přijde epidemie jménem "Good Music" od Lone Catalyst.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná