Johnny Blaze deklaruje nezávislost

Více než desetiletým zářivým renomé oplývající Tical, jemuž je na některých fotografiích podobný i brazislký útočník ve službách FC Internazionale Adriano, v jednom ze svých posledních mediálních prohlášení nepláče nad starými časy a od tvrzení "hip hop is dead", s nímž se tak často ztotožňují veteráni scény, se naopak distancuje. Momentální kůň proslulé stáje Def Jam navíc deklaruje svou touho po nezávislé budoucnosti, jejíž cestu, jména a vůbec způsob práce neochvějně podporuje.."The indie route is the best route right now, all you need is distribution. You don't necessarily need the record companies anymore. That's why I root for the underdog. I'd love to see more independents doing shit.”

Pětatřicetiletý staten islandský emcee je na straně undegroundových interpretů  “[It’s] just the right motherfuckers just ain't being heard, and like I said, the media is playing a big part in that, cause they poppin’ all that shit like we ain't significant anymore, but a lot of it has to do with the music." A co že si Meth myslí o současném newyorském hip hopu? "I mean it's still here just the right motherfuckers just ain't being heard, and like I said, the media is playing a big part in that, cause they poppin all that shit like we ain't significant anymore, but a lot of it has to do with the music. There's this new production going on now and It's like either you get with it or get lost. It's like NY always had its own sound and shit, you know niggas is stubborn, 'we ain't trying to do that, let them do that, that's they thing, we ain't trying to do what they do, that's they thing, let them do that, we gonna do us.' It all comes back around though, they gonna want the grimy shit again."

Jeho čtvrté a oproti předchůdci "Tical 0: The Prequel" stavícím v podstatě jen na singlu "What´s Happenin" s Bustou již na první poslech kvalitnější řadové album "4:21...The Day After" je v prodeji teprve pár dnů a díky šlágrům typu "Presidential MC", "Say", či "The Glide" by se zřejmě mohl zase vrátit na platinovou cestu, ze které na při posledním zmíněném projektu premiérově odbočil "jen" na zlatou.

Zdroj: StreetHop

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná