RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jermaine Dupri otvírá kavárnu a hotel

V pondělí se Jermaine Duprimu splnil jeden z jeho snů - otevřel si Cafe Dupri, v jehož jídelníčku figurují převážně zdravá jídla a dezerty. K tomu JDho dovedla myšlenka, že mladí lidé potřebují lepší stravu. Následovat bude i jeho vlastní malý hotel nazvaný Hotel D a poté i obchod s hudbou, zaměřený na jeho vlastní label So So Def Records. Známý producent tak rozšiřuje své mimohudební aktivity, které jinak zahrnují i spoluvlastnictví společnosti 3 Vodka.

Během tohoto měsíce by mělo mít premiéru JDho video k pecce "Gonna Getcha", což je první singl k nadcházející kompilaci "Young, Fly & Flashy vol. 1", jejíž vydání je načasované na 19. červenec. O klipu se ale hojně diskutuje už teď. Odehrává se ve strip-clubu a kromě Nellyho by si v něm měla zahrát i Dupriho přítelkyně Janet Jackson. Ta ztvární roli jedné ze striptérek a ukáže se v takové podobě, v jaké jsme ji prý ještě neviděli.


Novinka z 28.5.2005 (Krysa)
Jermeine Dupri - Nová kompilace, nový objev
Jermaine Dupri, který stojí např. za slávou Kris Kross, před časem uzavřel dohodu s Virgin Records, pod kterou přešla jeho společnost So So Def. Prvním výsledkem této spolupráce bude v červenci kompilace "Young, Fly & Flashy vol. 1", která má sloužit k představení některých nováčků u So So Def jako Young Capone, Slim nebo T. Waters. Chybět nebudou ani známá jména jako J-Kwon, Pastor Troy nebo Eminemův kámoš Stat Quo. Úvodním singlem a také videoklipem bude pecka "Gotta Getcha" od samotného Dupriho.

Co se týče jména T. Waters, jeho debutové album "The Drought is Over" bude následovat několik měsíců poté a spolupracovat na něm budou JD, Red Spyda, Hi-Tek, Denaun Porter, Juicy J (Three 6 Mafia), The LOX a Gangsta Click.

Další Dupriho objev je SunNY, jeden ze šampionů freestajlové soutěže Freestyle Friday, které za svoji slávu vděčí např. Postaboy nebo Jin. Jeho první deska "Overnight Celebrity" se v současnosti nahrává a spolupracovat na ní budou např. Trackboyz nebo Chad West, kteří mají na starosti první singlovky. Jerimeine Dupri upsal SunNYho už v únoru. Po jeho sedmém a zároveň posledním vítězství v soutěži se objevil na stagi po jeho boku a dal najevo své okouzlení jeho stylem.


Novinka z 10.12.2004 (Krysa)
Hromadná kolaborace rapperů
Bude tomu dvacet let, co se sešla spousta nejznámějších hudebníků té doby, aby společně nahráli legendární skladbu "We Are the World" pro kompilaci "USA for Africa". Stevie Wonder, Tina Turner, Kenny Rogers, Michael Jackson nebo Bob Dylan byli mezi nimi. Skladba vytěžila miliony dolarů, které putovaly do nejchudších zemí Afriky.

Její producent, Quincy Jones, zavolal nedávno Jermaine Duprimu, který stojí za slávou Kris Kross nebo Da Brat, jestli by nechtěl udělat remake tohodle tracku. Dupri s radostí přikývl a v únoru dojde k nahrávání hip-hopové verze, která dostane název "We Are the Future". Zajímavé rozhodně je, že rapovat se bude v den předávání Grammy ve stejném studiu, kde se nahrával originál. Předělávky se účastní Kanye West, Jay-Z, snad i Usher a spousta dalších velkých jmen.

"We Are the World" má být taková směs všeho, co fanoušci mohou očekávat od Jermaina Dupriho v nejbližší době. Ten se v těchto dnech snaží získat nového distributora pro svůj label So So Def a poté vydat album své vlastní a jeho kolegyně Da Brat. V poslední době se Dupri věnuje produkcím pro Bow Wow, Jagged Edge, svoji přítelkyni Janet Jackson a pro Mariah Carey.

MImochodem, rapovou verzi "We Are the World" plánoval nahrát Timbaland letos na jaře, ale to se nakonec nejspíš neuskutečnilo (aspoň já jsem o jeho verzi nikdy potom neslyšel).

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná